Kadın-erkek – Cinsellik – Doğum görevi – Yumurta ve spermlerin kavgası – Parabioloji

<> Spermlerin çoğunluğunun dölleme ödevinden çok, rakip spermleri öldürme görevi olması da bu konuyu destekliyen bir olgu sanırım

Evet sperm alerjisi denen olay budur.

Bir türün diğer türleri bastırmak için türlü biyolojik silahları vardır. Bir tek sperm öyle bir salgı üretebilir (Karınca asidi gibi) tüm karaciğerinizin kimyasını bozar, metabolizma ve anabolizma değişir, asit aspirasyonu başlar ve kaşıntı hatta halk arasında DABAZ denen kızarıklıklara kadar bir dizi alerji oluşur. (Böcek zehirlemesi benzerinde)

Kadında bartolin çıkarılırsa bu tür sperm alerjilerine açık bir hale geliyor.

Bir de (Psikolojik değil de biyolojik) Vaginizm’in böyle bir Astmatik alerji nedeniyle doğal bir kasılma olduğu da kanıtlandı. Yani bir sperm kendi türünü zehiriyle birlikte taşır.

Ayrıca onmilyonlarcasından oluşmuş koloni içinde de “Alt türler” var ki bunlar da birbirini rekabete sokar. Yani ÇELME takarlar. Amaç over’e ulaşmak…

Ama o ölçekte ve platformda seçici olan DİŞİ=OVER’dir. Sosyal hayatın tersine bir durum…

Finish’i yakalayan o kalabalığın içinden çepeçevre KİMYASAL alışveriş yaparak kabul edeceği evleneceği spermi seçer. Oradan bir kapı açar… İçgüveysi içeridedir. Yuvayı yapan dişi kuştur.

İşte bu Alak denen MİSAL’in kavgasıdır.

Bazı koşullarda bu açılan kapıdan uyanık ötekisi de girebilir. Ya da çiftbaşlı biri… Ya da kendini sekisiz olarak klonlayabilen bir “Hırslı”. Tek yumurta, çift yumurta ikizlerinin/üçüzlerinin öyküsü de böyle başlıyor.

<> Sahte ikizler oluyor mu o zaman (faux-jumeaux)

Gemini? Neden ikiz yani beşiz yok mu? Her neyse final belli, Un peu d’amour!

<> Oui, un peu d’amour, beaucoup de patience 🙂

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/01/2002 (043/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 043 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

043-09-yumurta-sperm

Yorumlar