Kozmik olaylar ve Nuh tufanı – Uranusun gizemi

[Tufandan kurtulan] tam olarak Magami denilen bir kavimin seçilmiş kişileriyle birlikte 83 kişilerdi.

Venüs Jüpiter’den kopmuştu ve şimdiki yerine gelirken Uranüs’ü Tietz-Baade sayısındaki yerinde bozmuştu. Neptün ve Uranüs’ün arası yaklaşmıştı.

Uranüs???? Sistemde çok zıt bir gezegen: Sistemde tüm gezegenler güneş elipsine DİK bir aks ile dönerken Uranüs yatay. Yani Kutupları yukarı aşağı değil, doğu batı ve dönmesi de bir tuhaf.

Onu bir yakından görseydiniz inanılmaz bir göz alıcılığı var. Satürn tamam! çok güzel rengarenk halkaları var, eyvallah… Ama göz alışıyor.

Uranüs öyle değil, HİPNOZ oluyorsunuz… Bir OLUMLU ELEKTRİK ile yükleniyorsunuz ve o gezegeni fotoğraflarken farklılığı fotoğraflarda çıkmıyor. İlla ki gözünüzle göreceğiniz bir şey…

Nasıl anlatsam, şu bizim Bodrum Akvaryum’u bileniniz vardır. O Türkuvaz rengi… Suyun dibini görürsünüz… Ama resmini çektiğinizde o mavi boya gibi bir mavi olur. Orayı ve diğer côte de Turquoise kıyılarımızı yerinde görmek gerekir.

Uranüs de böyle… Resmine bakarsanız hiçbir şey vermez size… Ama şöyle bir yakından bakarsanız tuhaf bir elektrik yüklüyor. İnsan, hani şu orucu açmaya son beş dakika kalır ya Allah’a teslim olmuşsunuzdur, boynunuz bükük ve etik yönünüz çok güçlüdür. Fakirin açın halinden anlarsınız ve Allah’a daha yakınsınızdır ya öyle bir elektrik yüklüyor.

Dünya ise uzaydan öyle değil! Korkutuyor. Simsiyah bir uzayda mavi bir tuhaf görüntü. Sanki siz onun yörüngesinde değilsiniz de o sizin üzerinize kapaklanacak. Yönünü de şaşırtıyor. Ve acımasız, Belli bir açıdan girmezseniz sizi öldürüyor DÜNYA.

İyonosfer ise OLUMSUZ elektrikle yüklü. Resmen kaşınıyorsunuz. Karaciğeriniz bu elektrikten rahatsız oluyor. Dünyanın elektriği ÇOK olumsuz. Olumluluk, sadece kuşların uçtuğu yerden başlıyor ve denizlerde tamamen çoğalıyor. Sık bitkilerde ise tamamen siz o URANÜS elektriğini alıyorsunuz.

<> Geceleri de ışıklı hali gülünç

Evet neye benziyor biliyor musunuz? Bir örümcek ağına su damlaları serpiştirirsiniz. Bunu geceleyin yapıp biraz ışık tutunca ve zoomlayınca ışıklı bir kent ortaya çıkar. O resmi al götür aşağıdaki canlı dünyaya yapıştır. Bu kadar garip bir benzerlik olamaz. Ismarlasan ressam çizemez…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 13/01/2002 (045/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 045 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

045-12-uranus

Yorumlar