Aiberg düşmanları – Yahudilerin alemlere üstün kılınması – Siyonizmin dünyayı yönetmesi – MIB

<Ass> aiberg böle konuşursan beni de müslüman yapacaksın

<> 3-Ali İmran/93: Tevrat’ın indirilmesinden önce İsrail’in kendilerine haram ettiğinden başka bütün yiyecekler İsrailoğullarına helal idi; “Doğru sözlu iseniz Tevrat’ı getirip okuyun”

Çok üstün bir yapıları vardır. (Einstein, Marx, Freud, Yehudi Menuhin (dünyanın gelmiş geçmiş en iyi kemancısı. Ve binlerce SEÇKİN İSİM hep yahudidir.)

Ve şu anda dünya ellerindedir. BB’nin elindedir. Big brother (Mason büyük biraderler) Big Boss (Büyük bey/patron) Yani B’ni B’ri.

<Ass> Bir yahudi olarak BBnin biraz parnaoya olduğu görüşündeyim. Yahudi cemaati o kadar etkili bir kuvvet değil

<> Örümcek ağı gibi… mükemmel gözükür… ama zayıftır aslında. Ayet

Onlar ise tüm dünya sermayesini yönetiyorlar. Eğer DOLAR giderse herşey gider, çünkü DÜNYA’da altın değil, Platin değil, sadece kağıt DOLAR geçerlidir. Kağıt ellerinde. Yeşil dolar. Üzerinde bir PİRAMİT resmi ve piramidin üzerinde ise BB=Bir göz.

Biri bizi gözetliyor. Big Brother size bakıyor. Hristiyanlar için değil kendi Yahowaları için “İn god ve trust” diyorlar. Çünkü o Yahowa’nın gözüdür.

İşte o tepe noktasında ise ÜÇ MAJİSYENLERİ duruyor B+B ve Montanauk/HAARP projecileri… Yani MIB.

<> HAARP, evet canada’daki proje

Onu MIB yönetiyor. (Magician Israelis B’n+B’r) ya da Men In Black’in baş harfleri.

İşte dünyayı bu ÜÇLÜ GÖZ yönetiyor. Bizler de aşağılık diğer ırklar (Onlara göre Goyim=Hayvan) oluyoruz.

Neyse ki bir tesellimiz var: Allah onları ÜSTÜN KILIP  L A N E T L E M İ Ş .

Bir de, Yahudilerin amcaoğulları olan ARAPLAR var. Allah da Arapları en aşağılık gen olarak yaratmış. Ama Kur’an dahil Arapça diliyle ve Resulullah’ı Grace’den [Kureyş] çıkarmıştır.

O ayetleri anımsadınız mı? Arapları yerin dibine sokan aşağılık ırk diye Allah’ın çıkıştığı ırk…

“Araplar dediler ki, İnandık. Onlara de ki yalan, inanmadınız. Sadece korkudan teslim oldunuz. ve hiçbir zaman iman kalplerinize inmedi.”

<Ass> üstünlük genlerde ne yönden var. zeka, fizik? hangi yönden üstün?

Üstünlük her konuda var. Tüm dünya avuçlarında. Tüm servetler, Sinema, Video CD ve porno endüstrileri, tüm basın organları, tüm moda sektörü ve tüm modacılar…

Bir Einstein’in üzerine hiç bir zaman bir fizikçi çıkmıyor. Buna Hawking’i de dahil edebilirsin. Çünkü Hawking de benim gibi aşağılık germen ırkındandır. Einstein’ın yerini tutamazsın.

Bizden olsa olsa Rejisör mustafa çıkar. Ama adamlardan bir Spielberg çıkıyor! O filmlerine bir bakın. Matrix ve Tolkien. Safkan yahudi Yönetmenler. CNN, NBC, Time-Warner, Fox. Hepsi Yahudi ırkı.

Bizden ancak “Tatlıses Lahmacun” zengini çıkar. Ya da otobüs firması. Belki de püfürük anadol yerli arabalar.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/01/2002 (046/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 046 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

046-12-siyonizm-yahudiler-dunyalara-ustun-kilindi-2

Yorumlar