Yaratılış – Tüneller – Karadelikler – Solucan delikleri

K O N U  seçip başlayalım. Çünkü gece yarısı “Bakım” dolayısıyla hepimiz düşebiliriz. Toplu düşmede aiberg’e geçelim. (Önceki mirc kanalımıza) 19 bu gece de saldıracak, belki de aramızdalar bilmiyorum.

<> Hocam tüneller hakkında konuşsak?

Hangi tüneller? Karadelik tünelleri mi?

<> evet

Önce mikrokozmosda örnek verelim:

Mini karanoktacıklar ki bunlar en küçük kuantlardan da küçüktür. Quant denen en temel yapıtaşları noktasal değildir… Süper string “Sicim, ip” denen bir uzunluktadır. Derken bunlardan bir Örümcekağı gibi EVRENİN YÜZEYİNİN DOKUNDUĞU ortaya çıktı. (1984 Scherk, öldürülen mensubumuz)

Ve Scherk’ten sonra başka özel bir şey daha ortaya çıktı. Tünellerin İÇİ DE vardı. Yani İÇİ oyuktu… Bir kağıdı rulo yaptığınızı düşünün. İşte her bir quantın İÇİNDE saklı 7 boyut dışında ise açılan 4 boyut (Toplam 11) vardı. Bunlar minicik karanoktacık TÜNELLERİ.

Öte yandan bir de yıldızlardan çöken karadeliklerin ardındaki WORM HOLE tünelleri. Bunun anlamı şu: Bir ucu karadelik girişi ve çıkışı akdelik. Aralarında yüz trilyonlarca ışık yılı varken aynı ZAMANDA bir kapının ön ve arkası gibi BİTİŞİKTİRLER. Bunlarla istediğin yere ANINDA gidersin.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 18/01/2002 (047/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 047 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

047-02-mikroalemde-tuneller

Yorumlar