Zamanda yolculuk – Jana – Telepatlar savaşı – Futuroloji – Teknolojik buluşlar – Kur’an şifadır – Sağlık – Edoferon

<> bu bayanın beyni müthiş diyorsunuz, peki telepatiye meyilli olanlara formasyon/ders var mı?

Hayır bu Allah vergisi. Teletense messengerleri birer majisyendir. Wolf Messing’den daha güçlüdür. Mehdi ile Ali İmran birleşik ligi arasında DİREKT TELEFONDUR. 6 ay kadar sonra felcini atlattığında bu telefon açılacaktır.

<> Allah inşa

Yeryüzündeki iki stratejist ve analist geleceğin ihtiyacı olan bilgileri verecektir. Telefon hattı açılmıştır. Kanıta gerek yok. Messenger bizi anımsamıştır, ismen vermiştir. Çünkü hatırlamıştır.

Ama iki gün önce varlığımızdan bile haberi yoktu. O bizim aradığımız scheriffin’dir. Scheriffin=Bayan Şerif/Şerife. Kendisi ile Mehdi arasında tam 300 yıl ve İsa ile arasında tam 309 yıl fark vardır. Bu da bir başka milat olmuştur.

Kova burcu girdi ama çok şasalı girdi… Hepatit-C’nin çaresi bulunacaktır. Bana gücünüzle yardım edin Aşıyı hemen bulayım. O aşı arş’ın direği olan ÇİZİMİMİZDE saklı. Şifa Kur’an’dadır. Kur’an şifadır. Şifa Hanif olanın TATLI KADERİDİR!

Her anormalliğin olduğu yerde bir tek Siroz’a mı çare bulamayacağız? Buluruz Evvel Allah inşa… Çünkü SİROZ normaldir, Anormalden o korksun! Siroz ile aramıza bir sedd yapacağım bana gücünüzle yardım edin. Bana yardım edin çünkü ben yardım ediyorum. Yardım etmeme yardım edin!

Mesajlar yerine ulaştı mı?????????????????????????????????????

<> evet

<> inşallah

<> İşittik ve İtaat ettik

Ümitsizlik yok. Allah Hanifcanımı benim CİĞERİMİ yaşatacaktır.

Bilen bilir EDOFERON denen bir ilaç bulduğumu Kanseri iyileştirdiğimi. Mirac 3. ciltteydi. Müzeyyen Sema diye bir başlık altında ve dipnotta yazılıydı.

<> Dostlar Aiberg’in bahsettiği (Edip Büyükkoca) konu Miraç 3 sayfa 218-219 sayfalarda.

[] https://hanifislam.com/mih/aa-mirac-3-ileri-bilgiler-71-muzeyyen-sema/

[] Fakat kitaplarım vesilesiyle tanıştığımız çok değerli Müslüman-Türk bilim adamı Prof. Dr. Edip BÜYÜKKOCA’nın bulgusu olan Helis uzay transformasyonları (Holo-uzay dönüşümleri) aradığımı bir anda buldurmuştu. Bu öyle bir buluştu ki, bizim ivmeli, lineer ya da Hiperbol olarak düşlediğimiz “Soyut uzay” modeli eğrilerine son veriyor, evrensel SARMAL = Helis biçimini bulduruyordu.(*)

[] (*) Genetik bilimdeki DNA sarmallarını okurlar hatırlayacaklardır, işte bu helislerin doğal mekanizması olan HOLO-UZAY TRANSFORMASYONUNU kullanmayı akıl eden Edip BÜYÜKKOCA’nın teorik, teknik, askerî ve hattâ sosyal boyutlara da kullanılabilen TEK EVRENSEL uzay transformasyonu, 13 yıldır bir türlü başaramadığım için beklettiğim “Laser Hologramına” dayalı ÜÇ BOYUTLU TV“yi yapmamı belki sağlayacaktı. Hattâ genetik kusurların, kalıtsal hastalıkların giderlimesinde de yeni ufuklar açılacaktı. (Kusurlu gen taşıyan erkek ya da kadının kalıtım materyalini içeren kromozomların kusurlar; genetik mühendislerince giderilebilir.)

[] Hattâ uzaktan kumandasız, pilot gerektirmeyen uçak yapılabilir diye düşünebilirdik: Holo-transformasyon programıyla bu uçak kendi kendini yönetebilir ve içinde bir pilot varmış gibi kendisi üç boyutlu hedeflerde karar verebilirdi. Kanser hücrelerinin rasgele urlar biçiminde yığılmasını önleyebilirdik. (Onları helis biçiminde bir tümör yapmaya yönlendirerek kontrol edebiliriz.) Bütün bunları bir çırpıda Edip BÜYÜKKOCA’nın birkaç sayfa ile anlattığı uzay transformasyonlarına borçlu olduğumuzu “GELECEK KUŞAKLAR” çok iyi anlayacaktır.——–

[] Bu müthiş buluşu, bu yıl galaktik ye sideral kozmolojiye uyguladım. 11 boyutlu ve varlığın biçimini hafızasından saklayan bir uzay dışındaki (Elif noktası benzeri) P noktasının, evrendeki yüzeye izdüşümü vurduğunda, bu tek noktanın her şeyin karşılığı olarak temsil edilebileceğini biçimlendirmeyi sağlayabileceğini sezebildim.

<> Karabulut, AK, Ulger, H; Duman, S; Pratten, MK; The effects of Edoferon Kappa A (EP 90.313.796, BP 89.28160L) on embryonic development, Teratology, 52, 25A, ISSN 00403709

<> E.Buyukkoca et al. Application of the non specific immunomodulator “Edoferon” in the treatment of Hodgkin’s disease.

[] https://patents.google.com/patent/EP0433067A2/en A non-specific immunomodulating agent and a process for its production

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 20/01/2002 (048/23)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 048 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

048-23-kuran-haniflik-sifa-edoferon

Yorumlar