Kur’an şifadır – Sağlık – Edoferon

Uzuuuun yıllar önce Edip Büyükkoca (Şehit edildi) ile birlikte. O ilaç için öldürüldü. Eğer TV’ye çıkan ben olsaydım ben öldürülürdüm.

Ve hiçbir zaman sevmedim şu TV’leri. Mutlaka bir şey oluyor. Koruma sistemleri sıfır. Edip Büyükkoca Şehidim de öyle öldürüldü. Keşke ben ölseydim. Üç küçük yetim bıraktı.

Şimdi sıra Hepatit-C’ye geldi. Zaten fazla kaldı yeryüzünde artık gitmesi gerekli. Ve Cifirde KAYISI, işte hammadde bu. DE değeri 60 cıvarında olan Glikoz Kayısıdan ekstre edilecek.

Kur’an’da HİÇ BİR ŞEY EKSİK BIRAKILMAMIŞ VE DETAYLANDIRILMIŞTIR.

Hepatit-C ile ilgilenenler beni Türkiye saati ile Yarın (bugün) 10.da BU MİRC’de bulsunlar. Saat 10.00 TSİ.

<> ok

Çünkü Hammadde Japonya’dan getirilecek (Mikro teknoloji) ve acil getirilecek. Ortaklarıma kârıyla birlikte HİBE edilecek. (Ben alamıyorum. Bana yasak.) O sizedir.

Hansbank kâr peşinde değildir. Dünyaları önüme serin havadır; Siz gelin Cennettir. Hansbank kazandırır Hanif ortaklarına. Karşılığında bir tek şey ister: 313’den 74 eksiğimiz var. Çabucak MÜRSEL olacak yetenekte HANİF ile ZipZap misyonu tamamlanacak Allah inşa.

Zick-Zack maalesef bizden ayrılmak üzere.

<> ouaww niyekine?

(ZigZag biziz, Zick-zack ayrılıyor.) Kaptanlara isyan ettiler. Bağdadi sevgisi ağır bastı. Oriyentalize oldular. Cat Stevens gibi maskara giyinip kuşanmak istiyorlar.

[] Kaptan bir süre yazmadı

<> Hocamdan ses gelmiyor

Pardon özellerde biraz dolaştım. Bu chat özel görüşmek için sadece. Şu ilaç meselesi. Çok istiyorsanız yarın (Bugün de chat yaparız geceleyin.)

<> evet peki akşam olamaz mı hocam?

<> Saat kaçta?

Tamam Akşam da TSİ yine 21.00 chat kuralım. (Mirc’de TARIK SURESİ DEVAM EDECEK demektir. Duyurulur.)

<k> sadece yarım saat kalabilirim

O bana yeter. Ya da e-mail atarım. Seninkini yeni gördüm. (Günde 120-400 arası e-mail geliyor)

<> Çok zor olmalı Hans Aiberg olmak

Madem bugece de chatleşeceğiz, o zaman TARIK’a devam edebiliriz yarın. Bugün dinlenin, çünkü Pazartesi sendromu başladı millette. (Manic Monday deniyor.)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 20/01/2002 (048/24)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 048 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

048-24-kuran-haniflik-sifa-edoferon

Yorumlar