Aiberg hakkında – Tesla – Omnistler – Kıyamet alametleri – Paranormal

Ve reklam budalası olmayan bir enayi vardı: TESLA. Sessiz sedasız geldi geçti bu dünyadan. Ona da büyücü dediler. Elektrik ve elektronik sihirbazı diye…

<> galiba hiç akademik eğitim almamış

Tesla akademik eğitim almaz olur mu? Onların çift yaşamı (Karneyn) var. Bu çağa göre HİÇBİR eğitimi yok. Gelecek çağa göre ise OMNİST.

(Omnicienne, Omnilog, Omnilogist) kısaca OMNİ. Omni’lerin bilmediği yoktur sanki. Çok kafaya takarsa iki ay sonra bir Çinli ile hiç bilmediği çincenin edebiyatını hem de mandarin lehçesiyle yapabilir. Akıllara ziyan dilleri konuşur. (Latince, ladino ve Sankritçe)

OMNİ’ler kıyametin ortanca alametidir. Omnilerden 350-400 yıl kadar sonra Kıyametin BÜYÜK ALAMETLERİ BAŞLAR. Son ortanca alamet ise Mighty(Adler)dir. Onu büyük alametlerin ilki olarak Mesih İsa SİFTAH olarak izler.. Yani ilk büyük alamet İsa’nın gelişidir.

Bugün neler diyorum değil mi? Şaşırıyor musunuz?

??????????

 

<> artık şaşırmıyoruz

<> hanif şaşırmaz

:))

<> Ha-vet’lere cevaplar alıyoruz

<> Evet açıklama olmadan böyle oluyor

Evet şaşırmıyorsunuz çünkü ben de PARANORMALİM.

Merak etmeyin ben mecnun, deli vb. değilim. Veli, evliya, şeyh, mürşidi kamil gibi aşağılıklardan hiç değilim. Ben Mehdi ve Mesih de değilim. (Daha 310 yıl var onlara) Ben servet para budalası, dinini satan ve sahte gözyaşları döken de değilim.

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 11/02/2002 (058/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 058 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

058-12-omnist-ultrast-paranormal-aiberg

Yorumlar