Kitaplaştırılan Kur’an’ın iniş sırasına uymaması – Lanetli Süfyani soy – Arap olmak

<adri> Dr. Müzzemmil 20’nin ne kadarı Müzzemmil’e ait?

Adri, bu surenin “O eşsiz olarak yarattığım kişiyi (Muğiyre) bana bırak” dediği yere kadar Müddesir. Onun arkası EBİ LEHEB suresi oluyor. (Tebbet aslında [Z]’nin belirttiği linkte olduğu gibi epeyce uzun.)

 

<> hocam kafam karıştı

Neden? Çekinme sor.

<> çok karışık?

Sen yenisin ama bütün kitaplarımı satır satır ezberlediğini hayretle görüyorum o yüzden bir ayrıcalığın var. (Ezberci olduğun için değil, anladığın için bu ayrıcalık)

<> tşk

Kur’an indiği gibi toplanmadı. Üç Süfyanlar (Dede-baba-torun Ziofyaniler, Ebu Süfyan oğlu Muaviye oğlu Yezid şeytan üçgeni) tarafından iniş sırası yerine bir diziliş sırası tertiplenerek dejenere edildi. Verilen Link’i okursan bunu anlayabilirsin.

<> buna dur diyen birileri çıkmadı mı?

Nasıl çıkalım ki? Dört Halife ardından beş, altı ve yedinci Halifeler bu şeytan üçgenleriydi. Araplar sürekli bozulduklarından din de bozuldu.

Tarık bin Zeyyad gemileri neden yaktı biliyor musun?

<> geri dönmemek için?

Süfyani saltanat halifeleri “Geri dön” emri vermişti Tarık Bin Zeyyad’a. Fakat o MAĞRİBİYDİ Arap değil Berberi olduğundan sözünü dinlemedi ve gemileri yaktı. Çünkü Arap komutanlar geri dönmek üzereydiler. Elleri mecbur İspanya’yı fethettiler.

Aynı durumu biz Kurtuluş savaşında yaşadık. Osmanlı ordusu teslim oldu ve İngilizler İstanbul’u ellerine geçirdiler. Haşmetlü, devletlu padışahımız bu kararı dinlemeyen ve GEMİLERİ YAKAN durumundaki Mustafa Kemal Atatürk’e geri dön emri vermişti.

Bir başka padişah ise Plevne’den çekilmesi için Gazi Osman Paşaya emir vermişti. O da gemileri yaktı ve hünkar padışahını dinlemedi…

Biz Hanifler de böyleyiz: Hadis müslümanları ile GEMİLERİ YAKTIK köprüleri attık.

Eğer Tarık Bin Zeyyad ARAP olsaydı geri çekilirdi ve Hatta İspanyollar (Vizigot-Vandallar) bizi Arabistan’a kovalarlardı.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 16/02/2002 (060/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 060 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

060-09-kuran-duzenlemesi-araplar-sufyanilik-tarik-bin-ziyad-gemiler

Yorumlar