Fizik – Sema ve Tarık – Bozon ve Fermionlar – Yer ve Gök – Tarık seması

Yer ve gök bitişik iken ayrılımıştı ya!

Bu kez evrende tek bir şey kalacak:

GÖK. (Çoğulu bile yok.)

“67:16 Gökte olanın sizi yere geçirmeyeceğinden emin misiniz? Bir bakmışsınız ki, o (yeryüzü) sallanıp-çalkalanmaktadır.”

Proton bozunmasından ibaret.

“67:17 Yoksa gökte olanın üzerinize ‘taş yağdıran (fırtınalı) bir rüzgar’ göndermeyeceğinden emin misiniz? Siz o takdirde Benim uyarmam nasılmış bilip-öğreneceksiniz”

Oradaki kelime taş yağdırmak ve rüzgar değil Vortex, anaphoras yani chaos.

<JP> Gökte olandan kastedilen Allah değil mi?

Allah göklerin ve yerin (Rabbidir, nurudur) ve İKİSİ arasındakilerin. Yani gök-yer ve ikisi arasında olan ALLAH değildir. Allah onların yaratıcısıdır. OK?

<JP> Evet

 

Tarık’ın seması. Gri HİÇLİK. Salt ışık hızında olup bitenler zaman ve uzayın ortadan kalkmasıyla bir tek GÖK (Twilight space) oluşur.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 27/02/2002 (062/33)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 062 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

062-33-yer-gok-sifir-kelvin-notron-evrenin-sonu-gri-hiclik

Yorumlar