Unutmak – Hızır/Musa/Yuşa -2

BU >>> B ihtimalinin devreye girdiği SÖYLEV ve sır!

Ama bu kez hayırlı olan evladın = iyi Yuşa’nın YETİŞKİN olması gerekiyor (yerine koyma metodu). O çocuk ise MUSA‘nın yanındaki İYİ çocuktu, Musa’nın yardımcısıydı. Ama HIZIR ile rastladıkları anda… zamanda 17 yıl geriye gitti ve HİÇ DOĞMAMIŞ oldu. Böylece A ve B‘nin yer değiştirmesi O ANDA MÜMKÜN OLACAK idi.

Hızır, aslında zamanda geri giderek doğmamış gibi olan çocuğu değil, A ihtimalindeki çocuğu öldürdü, ki yerine B ihtimalindeki YUŞA gelsin. Yani İYİ YUŞA!

İyi Yuşa neredeydi? Gayet basit! Musa ve Hızır ayrılınca –zaman yeniden ileri çalışıncahızla KÖTÜ Yuşa yerine İYİ Yuşa kondu. Böylece Musa’nın kötü yoldaşı YUŞA yerine –zaman aberasyonu sonucuİYİ YOLDAŞ olan ve artık kendisinden söz edilmeyen YUŞA kondu.

Böylece anne ve babanın dileği kabul edildi. Böylece Musa ileride kötü yol arkadaşı olan Yuşa’nın katili olmadı. Böylece Hızır da A ihtimalindeki Yuşa’yı öldürdü (Schrödinger‘in kedisi ÖLÜ olmak zorunda ki, öteki B kedisi SAĞ olsun). Böylece katil-maktul de yoktu. Kötü Yuşa da yoktu. Olan şapşal şeytana oldu: aklı karıştı (halen de toplayamamıştır aklını). İşte şeytan UNUTTURDU sırrı BURADAN çıkıyordu…

Şu ayetin güzelliğinden çıkardım bunları >>> “Onu hatırlamamı bana unutturan, şeytandan başkası değildi“.

Onun için mealciler ÇOOOK dikkatli olmak zorundalar! Biliyorum aklınızı karıştırdım ama, reenkarnasyon, ekminezis, Schrödinger, Musa-Hızır-Yuşa derken, gizli değişkenler, polarizlenme derken, bu arada GELECEĞİ de ilk kez aydınlatmış olduk…

Hans von Aiberg, 15/08/2003 (171/20)

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

musa-yusa-hizir-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar