Küfür – Ana Rahmi/ErRahim

Küfür dediğimiz şeyler ALLAH’a hakarettir, insana değil! Onun için adı küfür (kafirce sözlerdir).

Kadınların orasına küfür ediyorlar! Bir DAKKA! Orası RAHİM‘dir. Orası NEFHİ SUR‘dur! Oradan RUHLAR üflenir. Oraya O ile başlayan U ile biten hiçbir şey söylenemez! Orası N ile başlar ve R ile biter, Nefhi SUR‘dur.

Bir daha ALLAH‘ın Rahim adına küfür etmeyiniz ltf. Ağzınızdan bile kaçırmayınız. Kula değil, kulun anasına-avradına değil; ALLAH’IN ER-RAHİM adına küfür ediyorsunuz? Siz Fellah (Allah’a küfreden adana işçileri) mısınız? Galiz ve sinkaflı tüm küfürleri önce ÖZBENLİĞİNİZDE yok ediniz.

NEFS‘iniz kendini çoğaltmak için uğraşıp duruyor. Ama Allah’ımızın takdir ettiğinden fazla NEFS doğmuyor -nefs buna çok içerliyor-. Çünkü ÜFLENECEK ruhların sayısı BELLİ! Her bir RUH‘a bir NEFS veriliyor. Nefs ise RUH sayısı artmadan, KENDİNİ artırmaya çalışıyor. Bunun için NEFS ve şeytan “anne, bacı, avrat, kız, kısrak” diyerek, “NEFHİ SUR“A uzanıp oradan DAHA ÇOK R U H almak istiyor. Bunu fiili yapamayınca da “belden aşağı sinkaf küfrediyor” -lafla yapıyor-. Küfür bu İDİ tamam mı?

Hanifler -mukallit/taklidi devraldığı- tüm küfürleri TERK etmekle emrolundunuz. Bugünden itibaren bunu size KUR’AN BİLDİRDİ. O halde artık mes’ulsünüz, sorumlusunuz. Küfür etmeyi bırakmak için hayvan (öküz, inek, eşek vb.) olarak çıtayı ÖNCE azaltınız. Sonra da bırakınız. Kur’an’daki sözler bellidir: “Kiniyle geberesice…” falan deyiniz…

NEREDE kalmıştık?

<> aslında biz bu dünyaya cehenneme düşecek olan ve bize biricik sevabını veren kişiyi cennete alabilmek için mi varız diye bir soru takıldı kafama?

O sorunun yanıtı şu: ZERRECE İYİLİK KAYBOLMAZ (ve de kötülük). Bu ayettir. ZERRE ise evrenin tüm HOLOGRAMINI (kütle ve ağırlığını) taşıyan BİRİM‘dir. ZERRE’yi infak et, TÜMÜNÜ geri al! Allah’ımızın bağışlaması, affı, tevbeleri kabul edici olması ve Rahmeti TÜMÜ ise bir tek zerrecik günah ise bunun sonsuzda-biri. ALLAH‘ın affına sığının! O şimdi yanınızda oturan’ın ta kendisi. Yanınıza bakmayın, Şah damarınızdan yakın!

Allah’ımız bugün şimdiye kadar ettiğiniz TÜM KÜFÜRLERİ affetmeye hazırdır dostlar! BUNU DENEYİNİZ, hemen ş i m d i. Eşiniz dışında asla kimseyle müstehcen konuşmayınız. Allah sadece bu yetkiyi eşlere veriyor. (Ayettir; Nur-31’deki “Eşleriniz dışında…” kapsamında bu da var) EŞİNİZ rahatsız olursa, hemen BUNU DA BIRAKIN! Çünkü her bir ayrı bir kitap gibidir. Birbirlerine BURUC suresi gereği benzerlikleri azdır. Bundan fazla açık da yazamam.

Hans von Aiberg, 17/08/2003 (172/10)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki bölümü oku

klein_bottle-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar