Philadelphia deneyi – Mirac – Tayyı mekan

Örneğimiz Kur’an’da hazır: Mescidi Aksa ile Mescidi Harem YATAY uzay yürüyümü… Yani x ve y düzleminde gemi veya Resulullah uzay yürüyümü sağlıyorlar. Ama biliyoruz ki, Resulullah bundan sonra DİKİNE (z ekseninde) MİR’ACA çıktı… Gemi aşağıda kaldı demek istiyorum…

Ya Z dikine çıkan insanlar?????? Zoraki MİR’AC yapanlar??????? Philadelphia’daki askeri geminin TAYFALARINA ne oldu? Şaka değil -zoraki mir’ac ettiler-.

Dikkat ettiniz mi: Bermuda gibi doğal elektromagnetik aşırı fırtınalarda GEMİLER BOMBOŞ! İnsanlar nerede?

(Hans Ayberg’den sırların mekanizmasını açık açık ilk ve tek dinlemektesiniz.)

<> Allah razı olsun

<> teşekkürler

Cümlemizden. Milleti İbrahim’imizden razı olsun…

<> Amin

Evet İnsanlar nerede? Biraz mütalaa yapar mısınız?

<> Tarık Sema’sında                     

<> gelecekte            

<> Kendi Zaman kozasındalar

Şimdi insanların nereye gittiğini ANLAYALIM. Z boyutunda DİKİNE (mir’ac asansörü gibi) hızla YUKARI gidiyorlar. Nasıl gidiyorlar, olur mu öyle şey?

OLUYOR: Çünkü AMPLİTÜD denen bir kavram var dalga mekaniğinde… Ya da genlik deniyor. Normalde elektrik ve magnetik alanlar birbirine ÇAKIŞIK TEKMİŞ gibidirler. Ama DİPOLE (Çift kutup) olunca birbirlerine DİKGEN olurlar.

Elektrik alan 4 boyutlu evrende (xy düzleminde ve yüzeyinde) yatay olarak salınırken, MAGNETİK ALAN tersine buna DİK olarak Z boyutunda yukarı GENLEŞİR.

Gemi aşağıda yüzeyde 630 mili 3 dakikada katetti. Sıçramalı olarak bir kaç yerde daha göründü ve sonra yeniden Philadelphia’ya döndü. Yani Mescidi Haram ile Mescidi Aksa arasında bunlar oldu… Demek ki Elektrik alanın amplitüdü (genliği) YATAY olarak 630 mil değerindeymiş. PEKİYİ, ya  d i k e y  olarak… AYNI…..

Tayfalar 630 mil yukarı çıktılar… Çünkü elektrik alan daima xy boyutlarımızın YÜZEYİNDEDİR (ışık konisi gibi yayılır). Elektrik daima cisimlerin YÜZEYİNDE bulunur. (Elektroskopun içinde değil, yüzeyindedir.) Ama Z boyutunda bir LAZER gibi dimdik çıkan magnetizma yüzey değil, TÜNEL enerjisidir. İÇSEL enerjidir.

Şöyle de diyebiliriz: Elektrik enerjisi sadece pozitif enerjidir. Magnetik enerji ise nur kudretinin tünel ucunda olduğundan NEGATİF ENERJİ‘dir. İkisinin cebirsel toplamı ve/veya Anomali aritmetiği EŞİT değilse, işte o zaman Z dikine mirac başlamış olur.

Hans von Aiberg, 27/08/2003 (179/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 179 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

179-06-philadelphia-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar