Nefhi Sur üflenmesi – Yeniden yaratılış –  Nar ve Nur

SUR‘a üfürülmüştür. Mahşer kurulmuştur. HER İKİSİ DE buraya getirilmiş ve Enbiya Suresi 104. ayet gibi, YENİDEN var edilmişlerdir.

(Pair Production >> Çift üretimi, bunların birbirini yok edip başlangıctaki iki fotona dönüşmeleri ise, Annihilation >>> çiftin birbirini yok etmesi.)

 

<> 21-Enbiya/104: O gün ki Semayı kitablar için defter dürer gibi düreceğiz evvel başladığımız gibi halkı iade edeceğiz, uhdemizde bir va’d, şübhe yok ki biz yaparız

“evvel başladığımız gibi halkı iade edeceğiz.”

“evvel başladığımız gibi halkı iade edeceğiz.”

“evvel başladığımız gibi halkı iade edeceğiz.”

“evvel başladığımız gibi halkı iade edeceğiz.”

(Önce Pair Production >>> iadesi, Annihilation >>> Sonra yeniden Pair Production.)

Akdelik ile başladık=BigBang >>> İki ayrı yöne aniden ŞİŞTİK (Allah üfledi), sonra yeniden birbirimize rastlayaCAKız ve pozitronium biçiminde YOK OLUP (Karadelik), sonra tünelden yine  İ A D E  ile baştan yaratılacağız!

Baştaki ENERJİ neydi?

<> Nur

Planck sabitine genişlemeden önce >>> NUR (sonsuz özenerji) idi. Planck sabitinde ise NAR (sonuşan enerji). Melekler (cinler gibi) NAR’dan mı? Yoksa??????

<> Nur’dan

Evet, her tachyon NUR’dan yaratılmıştır.

Şimdi: Mahşerde: Bir önce “Ey cin ve insan toplulukları…” (Rahman/33) bildiğimiz birbirini yokeden NAR enerjisi vardı. İyi ama bu TEK bir enerji olduğunda karşılığında bir de bunun eşleniği olan NUR enerjisi var. >>>>>>>>

Şimdi İKİSİ BİRDEN karşı karşıya gelirse ne olur?

NAR denen kibrit alevi kocccca NUR‘un yanında vızıltıdır. Eğer o tarafa kaçmak isterseniz, Ğamman şifresi gerçekleşir.

Çünkü NAR ve NUR birbirinin TERSİ’dir. Mesela bir kayayı iterseniz hızlanır, ama takyon bir kayayı iterseniz DURUR. O halde  i t m e y e c e k s i n i z !

Gidip de bir melek ENGELİNİ (matrix) iterseniz, iki enerjinin negatif ve pozitif cebirsel toplamı sonucu CANINIZ yanar (Ölmek olmadığı için ölüp kurtulmak da yok. Bağıra bağıra o sonsuz acıyı sonsuza kadar yaşarsınız maazallah.)

Yeter mi? Yoksa bu konuda sorular alalım mı?

<> tşk

GAMMAN, ĞAMMAN (yumuşak G ile). Beyin fırtınasına devam mı?

Hans von Aiberg, 09/05/2004 (226/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 226 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

226-05-pair-production

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar