Ebedi cehennemi garantileyenler – Ebi Leheb – Serin Ateş – Kuru odun – Yaş odun

Fatiha da MAUN bir suredir! DİKKAT çarpar! Şaşırmayınız, ÇARPAR diyorum! Kimleri çarpar?

Fatiha’nın ikinci bölümü ardından önce TEBBET EBİ LEHEBin suresi ve bunun ardından, sırayla Alak’ın 5 İLK ardına eklenen 12 ayeti, sonra Kalem’in ilk altısı ardına eklenenler ve sonra Müzemmil ve Müddesir ardına eklenenler…

İşte bu EKLENEN YERLERDEKİ insan örnekleri (Başta Ebi Leheb) (ve de karısı) İSİM VERİLEREK ve elebaşı ilan edilerek >>> CEHENNEME GARANTİ EDİLMİŞLER ve Hutame denen yer ile MÜJDELENMİŞLERDİR! Ne kötü bir müjde!

Karısı da ODUN hamalı! (Buradan anlıyoruz ki, Cehennemi tutuşturacak olan bizim GÜNAHLARIMIZ.)

Bir benzin var ve henüz yanmıyor. Ama siz ONU (Ebi Leheb’in karısı misali) tehlikeli yerde TUTUŞTURUYORSUNUZ! Yani kıvılcım çakmasanız, odunu tutuşturmasanız HUTAME‘den başlayan ateş mahalleyi sarmayacak!

Elleri kuruyasıca! Sözde amca! Dövdüğü, YEĞENİ Muhammed ss değil, ALLAH’IN ELÇİSİ Hz. Muhammed ss. ELLERİ KIRILSIN! ELLERİ KURUSUN! Suyu çekilsin! Soyu çekilsin!

<> Kurudu da

Evet KURUDU (bile).

KURUmak ve ODUN ve TAŞIMAK. İşte bu şifrelerden anlıyoruz ki, CENNETİN BİR ADEM HAVVASI VAR İSE, CEHENNEMİN de ADEM HAVVASI >>> Ebi Leheb+Eşi!

Cehenneme ilk girecekler firavun, nemrut vb. değil. İŞTE açılışı (Fatihayı) bunlar yapacak! Bu ikisi…

Allah’ımız başka bir ayette asla İSİM vermez. Ne Cennet’e gireceklere (Bizden birilerine veya Aşerei Mübaşere denen YALANCI HADİS‘de adı zikredilenlere)

Ama İSMEN/AD OLARAK EBİ LEHEB (ki öz amcası ve yengesi) İSİM OLARAK verilmiştir.

A ç ı k s e n e t t i r  bu… Artık ŞEYTAN gibi o da AFFI MÜMKÜN OLMAYANLAR sınıfındadır.

Şeytan Ebi Leheb’den daha üstündür:

1. Şeytan Allah’a inanır (Gördü, konuştu, Cennet’te birlikteydiler vb.) Ebi Lehep halen PUTLARINA inanırdı.

2. Şeytan “GÖNÜLLÜ” olarak, yani CENNETTE iken, cennet nimetlerini görerekten BİLE BİLE İNTİKAM için bunlardan vazgeçerek Siccin cehennemini ÖZGÜR irade ile tercih etmiştir. Ebi Leheb ise LAT denen put tarafından EBEDİ (putlar) CENNETİNİ istemek için bu işe soyunmuştur.

Yani Ebi LEHEB’e yeğeni olan Efendimiz, Cennet’i anlattığında ve İslam’a çağırdığında SENİN CENNETİN BENİM CEHENNEMİMDİR! demiştir ve aynı gece, yeğeninin evini kundaklamıştır.

Hans von Aiberg, 04/09/2003 (183/05)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 183 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

183-05-ebi-leheb

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar