Rahimde korunma – Arş ve Su

Şimdi RAHMET‘in ne olduğunu anlamak için hemen ANNE ADAYI kadınları gözönünde canlandıralım. Diledikleri gibi (çok az kısıtlı) hareket edebilirler. Mesela yürüyebilir, hamile jimnastiği yapabilir hatta ÇALIŞIR!

Tüm dış etkiler, darbeler ve neredeyse ölümcül kazalara karşı, EMBRİO (müstakbel bebek) KORUNUR! Nasıl korunuyor? ????

<> 3 karanlık

<> su sayesinde

<> Rahim içerisinde

 

EVET, tüm yanıtlar doğru. Anne sıvısı sayesinde…

ALLAH’ın ARŞ’ı da su üstünde… Neden? Çünkü Allah’ın emir ve kazasının kuvvetini “Süspanse” ederek, yani sıvı ortama geçirerek, “YUMUŞATIYOR“.

Toprakta kıyamet gibi depremler olurken, faylar kırılırken, hatta adalar batarken, denizde sadece “ÇAT” dalgası oluşuyor. Yani deniz KARA GİBİ tir tir titreyip KIRILMIYOR! Denizin/sıvının bu özelliğini biliyoruz.

<> Tsunamiler de olabilmekte değil mi?

(Evet tsunami=Çat dalgası. En fazla bunu yapar.)

<> Çat Kuran’dan bir terim mi?

(Hayır, “ÇAT”lamaktan türetilmiş bir deyim. Dev dalga anlamında; Tsunami; Türk dil kurumunun.)

Örneğin, karada bir otomobil çarptığında hurdahaş olur. Kara araçlarının ne hale geldiğini görüyorsunuz. Ama denizde böyle bir SERTLİK yoktur. İster iki deniz aracı çarpışsın, isterse devrilsin! SERTLİK olmaz! Yüzme bilen kurtulur! Böylece HUD‘un   t e k   ş a n s ı  SU ALTINA inmek idi.

Musa’nın kavmi gibi… Kendi gölgeliğini (Akvaryumunu) oluşturdu. Bunun içinde “Anne adayındaki SIVI” vardı. Yani 12 pınar burada da oldu. O besleyici ve içilebilir su idi. Her türlü protein vb. içeriyordu (Tıpkı ana rahmindeki dokuz ay gibi).

Allah HUD ve imanlılara bir tür “BILDIRCIN HELVA ve SU sağlamıştı”. Sonra ne oldu? Bu ırk da diğer tüm mutantlar gibi NUH tufanında yok oldu. Ama bellek ve genlerin gizli devamlılığı İLKESİ vardır.

Yıllar sonra YUNUS’da çıktı! BALİNA ile olan serüvenini biliyorsunuz. (Yunusların tümü Balinagiller familyasındandır.) Yunus=Bir tür Balinadır. Bunu da biliyorsunuz.

Hans von Aiberg, 12/09/2003 (187/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 187 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

187-06-embryo

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar