Peygamber adları/kodları – Cifir – Y ile başlayan isimler – Huri geni YY – 2

Daha önce ırkların kökü tamamen kuruduğu için, biz GEN’in gizli devamlılığını Nuh Tufanı sonrasından itibaren irdeleyeceğiz. En başta NUH bir YYy idi. Bu gen, 7 kuşak atlayarak “Taşıyıcı” olarak ASIL ulaşacağı kişiye doğru zaman ve jenerasyon içinde ilerler.

Bizdeki XX ve XY genleri daima YY‘ye karşı dominanttır. Onu imha eder. Ona yer vermez. Bu imhayı Ana rahminde gerçekleştirir.

Bir sarışın ile mesela bir esmer evliliğinden doğan çocuklar içinde ESMERLİK dominasyonu hakimdir. Sarışınlık resesiftir. (Çekinik) Sanki başat olan esmerlik öteki geni imha etmektedir.

Yine de sarışınlık seyrek biçimde süreğen olarak çıkar. Hatta bu yüzden bazı zenci çiftlerinin SARIŞIN mavi gözlü ve tamamen beyaz çocukları olmaktadır.

(Kölelik çağında, sarışın efendiler, köle zenci kadınları kullandılar. Doğum kontrolünün bilinmediği bu dönemlerden kalan bir ÖZEL uzantıdır bu.)

Ve (Adiyat=Beygir gücü/HP diyen) Kur’an bu kez de Y geninin adını vermiştir:

Y-UNUS

Y-AKUB

Y-USUF

Y-AHYA

(Sadece erkekler için geçerli kuraldır. Yoksa Belkıs, Meryem vb. de YYx. Ama bir istisna olarak merYem de >>> dişi peygamberdir. (Vahy almıştır) ve o da Y genini isminde saklamaktadır.)

Demek ki İbrahim as. İsmail as. ve İshak as. YY cinsinden değildi. Yani baba ve iki oğlu HURİ değillerdi. HURİ (YYy) İshak’da değil; oğlu YAKUB‘da çıktı!

İsmail soyu için >>>> XX/XY diyebiliyoruz. Bu aynen İSHAK için de geçerli. Ama İSRAİL soyu YAKUB ile başlıyor ve HEMEN babadan oğula YUSUF‘a geçiyor. Pekiyi bu geçiş sırasında her YY taşıyan (Jana gibi) illa ki İSRAİL kökenli mi?

Hayır!

Çünkü bu Yakub ve Yusuf ile BAŞLAYAN bir şey değil! Taa NUH ve ondan da 7 kuşak atlayarak YAFES ırkında çıkan bir ardışıklık. İbrahim as.a YAHUDİ diyemeyeceğimiz gibi, Jana ve benzerleri (Danseden kraliçeler vb.) YAHUDİ değildir.

Bu 7 kuşak olayını da açıklayalım. Normal hamilelikte, (Rahim doğumunda) baskın olan XX ve XY, YY genini imha ediyor.

Hans von Aiberg, 12/09/2003 (187/08)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 187 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

187-08-albino-afrika-resesif-gen

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar