Diyanet – Siyonizmin Türkiye manevraları – Seçimler – Uzanlara kurulan tuzak – IMF

Bugün DİYANET vakfı bir fetva verdi. Bilen var mı? Artık vakiflar fetva veriyor, bu kadar ileri gittiler.

Burada uydu sistemi var! 600 kanal var. Yönlendirilirse, Türkiye’yi de çekiyor. İran kanallarından birinci haber gibiydi: Al Jaziree kanalında da değinildi. YÖK başkanı ve İst. Üniversitesi Rektörü “Kafir” ilan edildiği için cenaze namazları kılınmayacakmış.

Bunu Tahran’dan ya da Arap ülkelerinden duymak nasıl bir duygu acaba? Kimdir bu diyanet vakfı! Aforoz müessesesi bu kez DİYANET  V A K F I  ‘na geçti!

<> Kilise gibi çalışıyorlar

Aynen şöyle diyor başkanı: “Bizden mezun tüm imam hatiplilere talimat verdik… kişilerin cenaze namazı kılınmayacak. Kafir ile Müslim bir olur mu?” diyor.

Adamlar İMAMHATİP’in de kendilerinin MALI olduğunu söylüyorlar. TALİMAT verdiklerini söylüyorlar. (Directive diye çevrildi)

<> JANA turkiyede olsaydi jean dárc gibi Diyanetce AFAROZ edilirdi :((

Merak etme [candaş]. Bu erken seçim İŞİ Jana’nın işi! :))) Çüşş demek zamanı gelmişti. Bunu yapmasaydık, üç madde Referanduma götürülecekti. Yani Türkiye daha beş yıl geriye gidecekti. Şimdi hükümetin meşru olup olmadığı tartışılıyor -hem de tüm dünyada-. YSK’da kapıcılara kadar “Apartman” vaadleri varmış. (Kaynak Jana)

<> Zaten %34 ün %66 yı yönetmesi tuhaf değil miydi?

Tuhaftı elbette, şimdi 66 milletvekili ile üçüncü parti gelmeli diye düşünüyoruz. Erken seçime gidilirse, bu kez İKİNCİ parti Genç Parti olacaktır. Maymunun gözü açıldı, %10 barajı yüksekti gerçekten! Ve bu yüzden mecliste %55 temsil edilemiyordu.

Baraj %8 olursa, aritmetik değişecektir. AKP+CHP = %45. Hani benim iradem (%55)? Demokrasi çoğunluk iradesiyse, işte en büyük çoğunluk benim >>>>> %55 ile!

Uzan’ın hakkındaki BELGELER de sahte çıktı. Bilirkişiler suçlamaların tamamını kaldırdı. Sadece “Hükümetin TOKADI” gibi çalışan satılmış içişleri mensupları zarbolar gövde gösterisi yapıyorlar.

Uzan’a “Özal’ın Prensiydi, haybeden zengin oldu” dediler. Bir kere yanlış! Daha ilkokul çocuğu iken babaları ZENGİN idi… Banker idi.

İkinci yanlış şu: Ahmet Özal ile Cem Uzan asla arkadaş/prens falan değillerdi. STAR‘ı kurmak için ZORAKİ bir araya geldiler. Hepsi bu! Sonra biliyorsunuz, felaket kavga ettiler. (O sırada ben CB.Özal’ın danışmanıydım, işin içindeydim.)

Üçüncü olarak, Uzan’ın bir Yahudi lobisiyle ilgisi yok! Eşinin adı (Alara) bir aile geleneği. Babası RENÇ bey’in adı Türkçe’dir. Soyadları da Koçibey’dir. TUHAF isimler koymuşlardır kendilerine, fakat azınlık falan değillerdir. Siz kadar Türk hepsi!

<> Sabatay değil o halde! (UZAN).

Elbette Sabatay’lara da her fırsatta örtülü olarak saldırıyor zaten. (IMF’nin birinci düşmanıdır Uzanlar.) Sabateist olanlar, ASLA IMF’ye saldıramazlar. Örneğin, hiç gördünüz mü DOĞAN Medya grubunda IMF aleyhine yazı? Hürriyet, Milliyet, Posta, Radikal vb. Bunlar ayemef’in TÜRKİYE ŞUBESİDİRLER! Çünkü KATRİLYONLARCA lira KREDİ alırlar. Doğan ve Yılmaz (Mesut) böyle zengin oldular.

IMF’nin sözde “Halk” için verdiği para, IMF’nin “Gizli gündemiyle” Doğan’lara verildi. Batırılan bütün paralar millete HİÇ gelmedi. Hepsi ama hepsi sadece zengin sabateistlere PEŞKEŞ çekildi. Aksini iddia edeniniz var mı?

Onlar da banka satın alıp o paraları batırdılar ve kefaretini HALKA yani yoksula yüklediler. Şimdi bu borazanı hükümet elinde tutuyor. 300 bin mudinin 7 milyar dolları var İmarbank’ta…

<> haklısınız hocam, şahenkler bile sabatay imiş!

(Şahenkler Ankara Mason DOĞUŞ locasının şirketidir. Bu loca eskiden Kızılay binasında toplanırdı. Şimdi Antalya Sheraton Voyager’da buluşuyorlar. DOĞUŞ locası, Türk(!) Kızılayının TEK YÖNETMENİDİR!

Bu millet Kızılay’dan AZ MI  Ç E K T İ  ? İnanılmaz yolsuzlukları yok muydu kızılayın? Biz unutkan bir toplumuz ama, hatırlayan bilecektir bunu! Kızılay DOĞUŞ locasının ŞAHSİ malıdır. Hayır kurumu falan işin dümeni! Depremde çadır ve battaniye bile bulamadılar, hatırlayınız.)

Evet 7 milyar dollar var İmar Bank’ta… Tıkır tıkır işliyordu… Birden el koydular. Sözde Uzanlar içini boşaltmış bankanın… Geçen gün uydudan izledim, müfettiş raporu TAMAMI BANKADA diyor. Müfettiş raporu TARTIŞILMAZ bir rapordur. PARA olduğu gibi bankada…

Bankadaki parayı bloke ediyor HÜKÜMET! (Komünizmde bile bu yoktur.)

Ondan sonra bu yetmiyormuş gibi, adamların kuşaklar boyu edindiği tüm serveti (Banka kredi kartlarına kadar) elinden alıyor. 80 şirketi elinden alıyor. Star TV’yi TEMELLİ kapatmaya çalışıyor.

Barajlara el koyuyor. Elektrik faturalarına el koyuyor!

Şimdi: Paranın tamamı bankada diyor müfettişler ve ekliyorlar “Hile yok” diye… O zaman bankayı iade etmedikleri gibi, tıkır tıkır işleyen likiditeyi de aksatıp, “BEŞ YIL İÇİNDE, mudilerin paraları ödeme planıyla taksit taksit geri verilecek” diyorlar.

Bir dakika! Bir dakika!

PARANIN TAMAMI orada ise niye hemen vermiyorsun? (Ki orada.) O parada eksik yok ki, “Devlet güvencesidir” diye, yıllar içinde TAMAMLAYACAKSIN!

Aklınıza şu gelmiyor mu? “BU ADAMLAR 7 MİLYAR DOLLAR mevduat ve hisse senetlerine EL KOYDULAR!” Bu bir banka soygunudur!

Bu kez hortumcular değil; NAMUSLU bir bankayı ve şirketler grubunu ve bankalarını SOYAN, hortumlayan KİM ACABA?

<> Kravatlı mollalar!

Yani bizim Rider’lar. Dünya konkurhipik şampiyonumuz, müthiş binicimiz! At akrobatı.

<> bunlara akıl ve cesaret veren güçlü birileri olmalı!

Evet bunlara cesaret veren İtalya P3 ve G” locaları (İtalya başbakanı).

Hans von Aiberg, 03/10/2003 (195/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 195 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

3633357imf

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar