İbrahim – Haniflik – Millet – Allah

<> slm slm kaptanım hoşgeldiniz

Hoşbuluştuk selam dostbuluştuk selam. Hamd ve şükür dost/hoşbuluşturana vira euzübillah-bismillah. Slm başkan [G] selam.

 

<G> başkanımız gelinceye kadar vekaleten…

Her vekil başkandır. Her saygıdeğer bayan otomatikman vekildir. Unuttunuz mu, burası FEMİNİST bir kanaldır. 😉 Erkekler dünyayı idare ettiler yüzbin yıldır,  Y E T E R  ! İnsaf! Ve enough, enough.

Bayanlar önden >>> Hanif İslam böyle! Erkekler alınmayacak artık! “Alıngan” erkek istemiyor 3M! Yani zamanın GELECEK ucunu tutan Allah dostları! Bizler zamanın bu ucunu tutuyoruz: Trio halinde!

Diğer trilogistleri saymıyorum, onların yolu yordamı belli! Allah yolunda değiller! Yahowa diye binlerce tanrıdan birinin peşinde gidiyorlar. Sonra da Ehli kitab sayıyorlar kendilerini.

La ilahe illallah demeyen, tanrıyı binlerce kılan bir toplum ALLAH yolunda değildir elbette!

Yahowa (Yehva=Ya HU!) Allah’ımızın sayısız isminden sadece BİRİDİR! Yazılışı YaHüwe, okunuşu Ya HU! Nasıl ki Avram=Abraham adı terkedilip, Kur’an’da İBRAHİM diye bildirildiyse; Yahowa adı da artık Ya HU’dur. Eloh, Alah değil; artık ALLAH celle celalühü’dür O!

Soldaki listeye bakın: Orada aranızda görmediğiniz bir isim var:  A L L A H  ! Arkanıza ensenizdeki göz ile bakın. Arkanızda saf tutmuş bir cemaat var: Allah’ın melekleri! Kaldırın başınızı göğe/Tavana bakın, orada Z boyutu (HU!) var! Tabana bakın, mahşer var! Evin temeline bakın: Orada Dabbet var! Ayak bastığınız yerdeyim. Selam ve selam!

<> slm slm

Cennet annelerin ayağının altında; sabıkun ise Haniflerin ayağının altındadır. Ayaklarınız öpülesi ayaklarınız! O ayaklar ile ALLAH’a gittiniz, Hanif oldunuz. Bilmediğinizin değil BİLDİĞİNİZİN peşinden gittiniz.

Az gittiniz uz gittiniz! Abdullah’tan Abdüllat’a furkanı kavradınız.

Az-uz gittiniz; Aziz’den Uzza’ya kadar Furkanı kavradınız.

Az-uz gittiniz! Mennan ile Menat’ın furkanını/farkını anladınız.

Ve sizler artık bir cemaat değilsiniz -cemaat adını yasaklıyor 3M-. Sizler kabile/aşiret de değilsiniz! Onlar mukallit atalarının dininden giden tüm dünya ekonomi imparatorluğunun “Yeşil sermayedar”larıdır. Renkleri böyle!

Siz+biz=BİZLER artık bir milletiz! Gen-genomu aşmış; soy-sop’u geçmiş; MİLLET kavramına ulaşmış ve ataları yerine ataların atası olan İbrahim’i kabul etmiş İBRAHİM MİLLETİyiz biz+ler! Allah’ın indindeki en güzel ve bir tek geçerliliği olan HANİF müslümanlığın protestleriyiz biz+ler!

Allah’ın Ali İmran ailesine madden verdiği; ve bizim AİLEMİZE de manen verdiği GİZLİ HAZİNE’nin, yani İBRAHİM MİLLETİNİN HANİF DİNİNİN mensuplarıyız bizler!

Listede bir isim daha var -görmediğiniz-. Nick’i Es-Selam. O sizin Rabbinizdir! Bizim Rabbimizdir. İbrahim’in Rabbidir! Adem’in Rabbidir! Adem’in Rahman babası; Rahim annesidir.

Halilür+RAHMAN; İB+RAHİM! Allah’ımızın tek dostu! Biricik, yegane ARKADAŞI!

Uğruna sabıkun denen konukevini yarattığı yer! İbrahim, makamına baktığında, dudak büktü: “Ben milletim olmadan buraya girmem”.

Allah’ımız Levhi yazan Kalem’e emretti: “NUN-Kalem yaz!” dedi.

Kalem sordu “Ne yazayım ey Seriulhısab yaradanım!”

“Bütün ve tüm kitaplara/okunacaklara “İbrahim milleti” diye yaz. MİLLET kavramını ekle! Allah indinde BAŞKA BİR MİLLET daha olmayacaktır”.

Tescil edildi: İBRAHİM  m i l l e t i  diye!

Başka millet yok!

Artık hadislerde Resulullah efendimiz ağzından söyletilen yalan yok: Sözde, “İlla ümmetim, illa ümmetim” demiş! Cemaat yok, ümmet yok! Artık MİLLET VAR! İster çekik gözlü, ister negro, o bizim milletimizdendir. Yeter ki kimliği (NEFSİN manevi nüfus kağıdı) HANİF yazsın.

Müslümanlık beşbuçuk milyar yıldır var. Ama Haniflik İBRAHİM atamız ile NEDEN kazandı. O nedenin sonucu ise BİZİZ! Yani unutulmuş olan Haniflik hazinesini YENİDEN bulanlar! O bizim MİLLETİMİZ! Bir avuç olsak da biz bir MİLLETİZ! Hanif İbrahim’in milletiyiz!

“İlla da milletim, illa da milletim!” dedi bize ezelde!

Selam millet selam!

<> slm slm

Bu gece böyle başladı ne yapalım! 14 kişi var Orhanelbistan’da! Saydınız mı kendinizi? Melekler de sizler gibi SAF tutar, SAFFAT olur. Sıklaşsın saflar! HALİS saflar! Melek kadar ardniyetsiz saflar! Sad/Saf+ffat.

<> Toplam 32

16 sizden bir fazla ALLAH var! Bir de Halit Mürdüm bey. Onu tanıyor musunuz? Ekim bey kadar önemli biri! Pasaportunda Khaled Mardam Bey yazılı.

<s-z> Mirc’in kurucusu

:))) Elinizden hiçbir şey kaçmıyor, sizi gidi çifte kumrular!

Peki neden BEY olduğunu merak ettiniz mi? BEY! Ekim Bey gibi… O Allah’tan bir nimetttir. Bir slaş koyarak mirc’i programlayabiliyorsunuz. K.M.Allein’ın mektupları için özel oluşturdu. Artık mektuplar modern yöntemlerle gidiyor yerli yerine…

Hans von Aiberg, 05/10/2003 (196/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (195) oku | 196 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

196-01-millet

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar