Gelecek – Deccal – Yahudilerin sonu – Siyonizm – Telepati

Sabateistler (Büyücüler) ise Deccal’e cankurtaran simidi gibi sarılacaklardır. Deccal ise Yahudi işbirlikçileri yüzünden Senhedrin’i (Santa Hızır’ı) öldürecektir. Buna içerleyen İsa ise, DECCAL ve ordusu olan TÜM YAHUDİLERİ bitirecektir. Yeryüzünde bir tek yahudi kalmayacaktır. Accasia bile Yahudilere ihanet edecektir.

Bu sonuncu lanet şudur:

İsa:

1. Yeryüzünde BİR TEK klasik hristiyan bile bırakmayacaktır. (Ateistlere kefil değildir, biz sadece hristiyanlardan söz ediyoruz. Ateizm hep yaşayacaktır.)

2. Bir tek YAHUDİ bile bırakmayacaktır.

<> 3000 yıldır insanlık neler çekti ellerinden bu lanetlerin!

(5500 yıldır candaş.)

Yahudiler. Şimdi İran’ın Kordestan ve Bakhtiyar denen bölgelerinde ve DAĞLAR üzerinde geliştiler. Sırayla Irak’a oradan Mısır’a geçtiler, sonra Keenan (Filistin Nefilim ülkesine), sonra çöllere (Birinci lanet). Şimdi de ARZI MEV’UD’a yani siyonist İsrail devletine göç yaşadılar.

<> 5/26: (Allah) Dedi: “Artık orası kendilerine kırk yıl haram kılınmıştır. Onlar yeryüzünde şaşkınca dönüp duracaklar. Sen de o fasıklar topluluğuna üzülme.”

Eskinaziler (Aşkanodlar, Aşkinaziler) ise dünyaya yayıldı ve diasforas biçiminde tüm dünya ekonomisini, MUTLU AZINLIK biçiminde ellerine geçirdiler.

VAMPeror (Vampirator) işte bunlardır.

ALEMLERE üstün kılındılar. Geçmişteki siyonizm, Şimdiki siyonizm, gelecekteki siyonizm; işte size ÜÇ ALEM ve üç LANET. Üçerden üç lanet ile 9 küçük lanet ayrıca.

Dünyayı BÜYÜ ile yönettiler. Dünya  B Ü Y Ü L E N D İ . 200 bin Alman’ın bir yakını, annesi, eşi, kardeşi bile çıkıp da, “Yahu bizim kardeşimizi/oğlumuzu vb. NEDEN BOĞDUNUZ?” demedi, diyemedi! Hiçbir şey olmamış gibi herkes ertesi gün üzüntüsüz biçimde işlerine gittiler! Bu NORMAL Mİ?

<> Babil’de, “sihri” + “iki meleğe indirileni” öğrendiler. Bile bile kafir oldular.

Evet. MESSİNG’ler ile dünya yönetildi. Masonluk gibi herşey GİZLİ, gizlendirilerek yaptırıldı.

Telepatlar savaşıdır şimdiye kadar olan biten!

Ben bile kendimi “ÇANTA” sandım! Telepatlar bu kadar güçlüdür. Onu sandıran Jana olmasaydı, Messing olsaydı, ben de Türk Cumhurbaşkanı olsaydım, düşünün başımıza geleCEKLERİ!

<> şimdilerde olduğu gibi

Dört izbandut bodyguard ve konser kapısındaki kuyruktaki herkes beni “Valiz” sandı. Bir sakat kıza yardım etmek için beni çantaymış gibi dertop edip, içeri aldılar -konser salonuna-. BEN bile  y e n i l d i m . Ben bile kendimi valiz sandım.

Bir Dabbet böyle diyorsa, varın siz düşünün MESSİNG’lerin neler yaptıklarını????????

??????????????????????????????????

??????????????????????????????????

<> :((

<> Bu majisyenlere karşı savunma nasıl olur? Yani ben elime bir ayna alıp Uri Geller’in karşısına çıkıp kulağından çekmek istiyorum, mümkün mü?

Bu dünya NORMAL değil! Montauk dışında zaten bir takım montauklar VARMIŞ! Montauk işin toptancılığıymış. Hans Aiberg kendisini VALİZ sandıysa, artık siz düşünün gerisini.

Ge

ro

ni

mo

sa

ati

gel

di

bye

Aniden kaçıyorum.

<> hayırlı geceler hocam

<> bye

hatta fazla bile kaldım.

Uçtu uçtu Hans uçtu. Cuma’ya kadar uçtu. bye

<> aklına sağlık, ömrüne bereket

<> bye bye

bye bye

(Yoksa eşleriniz, babalarınızdan veya patronlarınızdan azar işiteceksiniz, onun için bye.)

<> teşekkür ederiz hocam

Teşekkür bizden.

Geronimoooooo.

Hans von Aiberg, 17/12/2003 (206/15)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 206 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (207) oku

206-15-deccal

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar