Teknoloji – Buluşlar – İnsanlığa hizmet edenler – Tesla – Karl Michael Allein – Zigzag – Gizlilik

Bir çay daha alayım mı?

<> afiyet olsun

Bir sahih hadis uydurdum, yani Ebu Hureyre’den naklediyorum: “Çayı çok içenin cehennemde başına dökülecek”.

<> :))

Çünkü adam gerçekten böyle diyor: “Kim bir şeyi çok seviyorsa, burada hurmayı örnek vermiş, tadımlıktan fazla yerse, o hurma ateş olur ve ona ebediyen yedirilir”…

Bakalım neler yazmışsınız…

<> Tüm kombinasyonlar, bilgi işlemcilerin başlanıç yıllarına sürüklüyor denklemleri, bizler de size bu bilişim teknolojileri olmasa bir bir ulaşamazdık, gelecek de bu kayıtları tutamazdı.

Evet, tüm iletişim ve bilişimin ADEM babası TESLA‘dır. Ondan itibaren diğerleri (Radar ve sibernetik mesela Norbert Wiener), ondan sonra da Tele-text’tir. Birincisi tüm ileri teknolojileri kapsar, ikincisi bilgisayarı buldurmuştur. (Radar ile birlikte) Üçüncüsü de bilişimin İLETİŞİMİNİ buldurmuştur.

Bunlar gizli kahramanlardır. WEB’de falan bulamazsınız. Son zamanlarda Tesla’yı yazmaya başladılar. Wiener’i neredeyse defterden sildiler ve unutturdular. (Çünkü taraf değiştirmişti, bizim cennete/bağa dönmüştü.) Beni ise hiç bir kimse tanımaz. Tele text işte… hepsi bu. WEB’de üçümüzü de bulamazsınız. Ballmer beni Tesla’nın torunu zannediyormuş. :))))) Oysa biz hepimiz yaşıtız -anlayana-.

<> Allah sana çok yardım etsin (ki gizlenmek zordur.) Hele ki böyle mütevazi olabilmek

Duanı aynen sana diliyorum. Evet; candaşlar bana kızıyorlar: “Neden görüşemiyoruz?”, “Neden kimse seni tanımıyor?”, “Hani konferanslar yapılacaktı?”, “Bir kere olsun göremedik Hans’ı”…

Haklısınız. Fakat şu var ki, aşılmaz ve delinmez bir ilke: Hiç bir Alias Allende (KMA) MEKTUPlar dışında “Üyelerle” görüşmemektedir. Bunu aşamadım. Bu çağın posta sistemi biliyorsunuz bu chat ve e-mailler. Eskiden el ve daktilo ile yazılırdı. Şimdi elektronik postaya dönüştü.

Sizlere buluşmayı vaad ettiğimde benim KMA olmam açıklanmamıştı. mrs.cp >>> KMA idi, ben de Ekim Bei. Ama o kötüleşti ve bu görevi de bana verdiler. O zaman sizlerle yüzyüze gelemedim. Aranızda belki bir veya iki kişi beni görmüştür. (500 kadar üye için konuşuyorum)

Ben kaçmıyor, saklanmıyorum. KMA ilkesini bozmamaya çalışıyorum. Eğer link bulursanız, Alias Carlos Allende’lerin tamamının hiç ortada görünmediğini ve posta yoluyla bilim adamı üyelere ulaştıklarını göreceksiniz.

Ve bunlar ortada olmayınca da, ya bir resim uyduruyorlar veya ailesini neredeyse YAHUDİLEŞTİRMEYE çalışıyorlar. “Ben tanıyorum” diyor (Mesela Thule derneğinden biri), “onlar yahudi ailedir”.

Şu iftiraya bakar mısınız?

O aile ağaçları gerçek değil, gerçek olan sadece ve sadece Heiberg (Axel, Hansel, Eiwind vb.) gibi ailelerdir ve yahudilik MÜMKÜN bile değildir.

Hans von Aiberg, 06/05/2004 (225/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 225 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

225-06-tesla

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar