Tarlalardaki gizemli motifler – Ufo – Yer ve gök – Paranormal

<> Bir konuda (Crop Circle video görüntüsü) bilgi verebilir miyim? Byte dergisinin Mayıs 2004 sayısında ek olarak verilen bir cd’de, UFO video görüntüleri vardı. Onlardan biri 20 saniyelik.

Link’i resmi varsa üzerinde anlatalım.

<> UFO – who makes crop circles başlığında

Linki bulup hemen bakalım.

<> Cd’de

İsterim. 🙂 Mesela soruyu açımsayarak sorabilirsin.

<> Soru şu olsun: Corp Circle şeklini o tarlalara yapan 2 ışıltı bu video bandında açıkca yer alıyor, ve şekil saniyeler içinde oluşuyor, bu şekiller neden ve nasıl yapılıyor?

Evet İZDÜŞÜM. Yani veloction yöntemiyle yukarıya BESİN alıyorlar. UFO’nun altındaki yüksek magnetik kutup MERCEĞİNİN ŞEKLİ bu, biz buna veloction izdüşümü diyoruz. (Veloction bir tür ışınlama.)

Zülkarneyn de bazı faaliyetlerinde (Andes, Nazca vb.) izdüşüm işaretleriyle gösteri yaptı. (Şu meşhur silindir taşlarda yazılı… Ha, o taşları kimse okuyamadı. Ben nedense biliyorum 😉 Okuyabiliyorum.) O taşlarda da Circle’lar var, aynı biçimde. Laser filmlerini gördünüz mü? Tarlalarda işaret bırakır gibi.

<> Eric von Daniken’in buldukları mı?

Evet, Daniken’e göre onlar “Para imiş”. Tarlalardan yiyecek transfer ediyorlar. (Hırsızlık ama, ne yapalım 😉 )

<> Şekillerin amacı?

Amacı falan yok. MERCEK var ya UFO’nun altında (kutup), onun ŞEKLİ sadece izdüşümü dürbünü ayarlar gibi ayarlıyorsun. Yakınlaştırmak istediğinde şekil ve ona eklenmiş sentetikler de tarlaya çıkıyor, izdüşüm yani.

“Neden adam gibi inip de markete girmiyorlar?” diyebilirsin. Ne var ki zamanda yolculukta en fazla bir kaç salise durabilirsin bir yerde, bir metre aşağıyla aranızda 3 asır var.

<> 70 cm.den fazla yaklaşamazlar değil mi?

Evet, herşey allak bullak olur. Hatta elemanlar toplandığında yukarıya zıplayamayan da ebedi dünyada kalır. (Hani bir kaza olduğunu varsayalım.)

Dünya=Şimdiki uzay zaman anlamında, DÜNYA=AYNI YER, aynı lokal ama, ZAMAN farklı anlamında. 3 asır sonraki TARLA üzerinde diyelim mesela.

Eğer yüksek karşı bir alan varsa bunu yapamazsın. (Meru dağı, Spil dağı, Spiel dağı vb.) Buralarda İZ bırakılmaz.

Son tarla izi ben söyleyeyim: (Düşünüyorum). Tallahasee’den başka bir yerde daha var ama onu çıkaramadım şimdi.

Tennessee’nin uçsuz çayırlarında da çok miktarda var. Ertesi yıl kapanıyor. Kapananları koruyabilseler, sana binden fazla kanıt resmi bulabilirim. OK?

<> mutmain olamadım ;(

O zaman soruları ayrıntılamalısın.

<> Muazzam simetrik şekiller ortaya çıkıyor. sparsholt_02_1 koduyla bir crop var mesela, şekillere bakınca amaçsız yapılamalarını aklım alamıyor

Tamam >>>>>>> UFO‘nun yüksek eksi kutbu olan MERCEĞİN üzerindeki SYNTHETİC grafikler bunlar… İzdüşümü. Dairesel ve düzgün merkezi var, çapları var. Bu bizim NUR-35‘deki düzeneğin KUTBU‘dur. Seninki sanırım MIB/Brezilya buluşmasındaki veya Tallahasee’deki…

<> 24-Nur/35: Allah, Semavat-ü Arzın nurudur, nurunun temsili sanki bir mişkat; içinde bir mısbah, mısbah bir sırçada, sırça sanki bir kevkebi dürri (bir inci yıldız), mübarek bir ağaçtan tutuşturulur: biz zeytundan ki ne şarkidir ne garbi, yağı hemen hemen ateş dokunmasa bile zıya verir, nur üzerine nur, Allah nuruna dilediğini hidayet buyurur ve insanlar için meseller darb eyler ve Allah, her şey’e alimdir.

Sağol. (İç mercekler ve dış-servis merceği ayette anlatılıyor zaten. Dış mercek >>> Transfer için.) Bir de Veloction ile ilgili araştırma yapınız. (Belki link bulursunuz.) Veloction bu merceğin izdüşümüdür, yani materyalinin üzerindeki skala gibi sentetik grafiklerin izdüşümüdür. Zülkarneyn bunları “GÖSTERİ” biçiminde de yapmıştır. Nazca bu sayede korunmuştur.

<> projeksiyonda da görüntü önce kristal bir yüzeye düşürüldükten sonra mercekle yansıtılır. iç mercekler ve dış servis merceği buna benziyor mekanizma

Titicaca gölü civarında da SPİL gibi tepeler vardır. Tallahasee ile spil dağı arası 21 dk’dır. Bunun açılımı 50 yıldır, yani 21 dk’da 53 yıl katedilmektedir.

<> Sudaki iki taş arasındaki mesafe gibi.

Evet, Jana, 50 küsur yıl sonra SPİL‘e inmiştir (inecek ha/vet).

Tatmin olmadığın noktadaki soruları sorabilirsin.

<> Mütmain oldum 😉

İşte İbrahim atamızın ahlakı…

Hans von Aiberg, 09/05/2004 (226/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 226 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

226-09-crop-circle

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar