Dabbet – Kredisi bitirilen İslam – Süfyanilik – Nurculuk-FETÖ – Siyonizm

Aslında bugece bir şeyi tartışmaya açmak istiyorum. Şu magnetik etkiye yakalanmadan önce size dün itibariyle verilen ve BİTEN bir krediden söz ettim.

Bizden önceki kitaplar gibi şimdi de müslümanlığın KREDİTESİ bitti, beni anlıyorsunuz değil mi?

<> evet

<> kıyamete çok yaklaştık demek ki

Bu bir felaket gibi… Birden bire bu kredi nasıl bitti? Meğer dün saatlere sıkışmışız. Efendimizin İkra ayetinden bu yana TÜM KREDİ BİTTİ, bu ilk kez oluyor.

21 Aralık 2004 saat 19:45 cıvarında kredinin bittiği artık insanların EBİ LEHEB hüsranına uğrayacakları manifestosunu aldım.

<> çok çok çok üzülüyorum. 🙁

<> Zaten islam da, tüm bölücü mezhepleri ile ehli kitap olmış… Kurandan ışık hızı ile uzaklamış…

Salih amel >>> Barışçıl her eylem.

Buna bu saatten sonra lütfen sahiplenin, içbarışı koruyun. Artık barış husranlılara değil, kendimize. Bunu lütfen iyi kavrayalım. Biz İÇBARIŞI oluşturmak zorundayız. Ötekiler babamınoğlu olsa bile kiniyle gebersin.

Zaten içime sinmiyordu, ben onları GERÇEKTEN seviyordum ve gerçek şu ki onlar beni hiç sevmiyorlardı.

Sonuçta üç adet şiddetli uyarı geldi.

İlki bana kurşun sıkanların EBİ LEHEB sayılmasıydı. Meğer o biten kredinin habercisiymiş.

İkincisi gelecekteki büyük islam iç-savaşının melun

(metallerle kavga ediyorum biraz izin)

mel’un Süfyanisinin ezici çoğunluğunun NURCU olması.

Bu inanılmaz bir şey, yani 3 asır içinde öyle bir güçlenecekler ki…

Dünyada bu kadar islami akım dururken neden NURCULUK?

Bunu hiç kafam basmıyor. 3 değil; 30 değil, 300 küsur sene sonra geniş bir taraftar bulmuş ve Süfyaninin ordusu olarak nasıl yayıldıkları bir sır?

Şurada bir cep telefonu alıyorsun, iki ay sonra ESKİ teknik oluyor. Bilgisayarlar da öyle sistemler de, bir yıl geçmeden eski model sayılıyorlar.

Peki bu NURCULUK (tamamen fethullahçılık olduğu bildirildi) nasıl oluyor da 300 yıl daha yaşıyor? Üstüne üstlük EZİCİ vurucu gücün en büyüğü oluyor?

Şeytanın parmağı var bu işlerde… gerçekten şeytan…

Çünkü Amerikalı mültimilyonerlerden büyük bir serveti var. Dünyanın heryerinde okulları dışında örgütü var. Bu nasıl iştir ki, Amerikalı müslümanların ve özellikle Muhammed Ali (cassius) Clay gibilerin, sonradan müslüman olanların gittiği ilk yer 200 bin üyeli “The Light” vakfı?

<> Sanırız orta vadede Kudüs’te siyonistlerin kuracağı 3 kutsal din birlikteliğinden oluşan konsensüsde Papa + Hahambaşı + Halife bir araya getirildiğinde, dünya halifesini Nur cemaatinden seçecekler… Durum bunu gösteriyor

[Candaş] güzel bir tesbit yaptın, teşekkür. Papaların tek muhatabı (islam papası anlamında) Fethullah Gülen’dir.

<> Nasıl bir pozisyon almalıyız hanifler olarak?

Alamayız ki [candaş], bunlar 300 yıl sonra EBU SÜFYAN ordusunun en büyük gücü olacaklarsa -ki olmuşlar- buna nasıl bir önlem alabiliriz ki? Bunun önlemi 3 asır sonra büyük bir içsavaş sonrası ve KAN ile alınacak, hiçbir önlem alamayız.

Herbir nurcunun cebinde inanılmaz para var, yani en işsizi böyle…

[Eşimi] takip ediyorlar. Farkındayız ki, para hiç sorun değil. Hele şu mankenlerinden biliyorum, her biri deste dolarla geziyordu.

<> Aralarına katılanları ihya ediyorlar maalesef.

Evet… işte bu bir ekonomik güçtür, ne yapabiliriz ki? Balıkesir emniyet teşkilatının yarısı nurcu, yarısı da diğer tarikatlerden.

<> Fonun kaynağı siyonistler mi?

Elbette… Tıpkı Öcalan gibi… Garibim Aponun nesi vardı? Bu kadar silah 15 bin militana erzak nasıl bulundu? Apo köyünden tarla mı sattı? Şu anda bile bizim korumalarımızın katili yine Apo’dur, Arap, şii falan değil A P O .

5000 militanı var Musul yöresinde. Yani ABD kontrolünde. İlk işleri Kerkük ve Musul’daki Türkmen tapu kayıtlarını yakmak oldu. Bunu da APO yaptı. Talabani falan değil.

Apo hiçbir şeydi birden bire HERŞEY oldu. Bizim Ege ordusu kadar (uçak tank hariç) silahı oldu. 15 bin insan her gün makarna yese, bulgur yese, milyonlarca dolar olur bu…

Sizce bu orduyu APO tekbaşına aidatlarla mı kurdu? Yoksa kaçakçılık ve uyuşturucu ticaretini üçkol mafyası onlara tahsis ederek bu orduyu kurdu?

Pekiyi Fethullah efendi????  Bir emekli vaiz maaşıyla bu işi nasıl yaptı. Şu anda (faiz işliyor) 4 buçuk katrilyon lira ÖZEL hesabı var. Başkaları adına açılanları ise kimse tahmin edemez. Yahu Türkiye’nin bütçesi nedir ki?

Demek ki Arz-ı mev’ut düğmesine basıldı. Kürdistan illa ki kurulacak. (Kuruldu bile kimsenin haberi yok.)

Demek ki Nev Asya ve Kürdistan Goyimlerinin startı verilmiş… Durum bu…

Bir çay alıp geliyorum…

Soru vardı ama, daha önce şu magnetik olumsuzluklara rağmen ASR suresinin  e l i m i z e  ruhsat gibi rozet gibi verilmesini konuşmak üzere değerli candaşlarımızın yorumlarını istiyorum arz ederim.

Aslında bu kırmızı bir alarm, “KREDİ BİTTİ” deniyor.

Gerçi benim Türkiye’de kimsem yok, ama mesela eşimin annesi var, onun KREDİSİ BİTTİ. Bu biraz şok yapıyor bende. Belki de sevgi dolu samimi gönlümün affetmeye hazır eski adeti. Bayramda seyranda bir araya gelindiğinde kredisi bitmiş biri ile görüşmenin ne anlamı olacak selin [S]?

<s> Kaptanım hala ağlıyorum. Çok üzgünüz. Sevdiklerim için :((((((

Hiç görüşmemek ona da iyilik yapmak olurdu. Üstelik bana bildirildi ki o benden ve senden nefret ediyor, ama bunu söylemiyor tam tersine sevecen sevgi dolu görünüyor.

Kredi bitmesini önce KENDİMİZDE test etmek istedim, onun için yazdım, yoksa ilan etmek için değil. Bu bizim annemiz, ya sizinkiler, sizin babanız????

<> aynısı kaptanım :(((

Bu kredi bitmesi tam bir Dabbeceydi. Yani ilk kez kendimi gaddar ve mağdur edici bir alamet olarak gördüm, ilk kez Dabb ettiğimi anladım, ilk kez şahsımda dün krediler bitirildi ve bu BANA söylendi. Why me?

Ama yanıtını biliyorum: Benden başka hiç bir im iz işaret alamet yok ki! Fethullah’a mı söylenecekti?

<> Hanifliği BİZden duymamış olanlar da ARTIK KENDİLERİ bulmak zorunda mı demek bu?

[Candaş] bize düşen bir görev, bir kitap yazarız, basın üzerimize çullanır, tarikat falan diye yazar. (Basın dediğin de sadece Ebi Leheb tayfası)

Bu kitabı yazmamız yerinde olur, fakat kollektif bir isimle veya Halikarnas Balıkçısı gibi bir mahlas ile. Çünkü EBİ LEHEB olgusu bildirilmesi demek, aynı zamanda onların EBİ LEHEB taarruzu yapacakları anlamına gelir.

Bu kitabı yazdıklarımızdan derleyelim yazalım basalım. Kimin yazdığı önemsiz olsun. (Yazdıklarım dediğim sadece chatler)

Bunu bir manifesto gibi sunalım ama ültimatom vermeyelim. Ola ki nasiplenen olur. (50 yıl sonra 40 milyon falan olacağımız söyleniyor.)

Allah bile “Ben Kur’an’ı yazdım” demiyor (biz) İNDİRDİK diyor. Yazdık demiyor, Kur’an’ı LEVHİ MAHFUZDAN indirdik diyor. Levhi Mahfuz için de NUN (emrettim) KALEM (yazdı demiyor) ve YAZDIKLARINA. Burada ilahi kompüter programı var.

Belki bizim de bu grup adına (mesela Zip-Zap) böyle bir kitabı çıkarmamız daha doğrusu yazmışız konuşmuşuz yıllar olmuş… Bunları sadece doğru biçimde güzel bir imla ile toplayıp vermek gerekiyor.

Alışmaları zor buna. Nasıl dersin ki “Asker, şiddetli yağmurda kendi sağlığını korumak ve daha uzun savaşmak zorunda… Bunun için kötü hava şartlarında SAVAŞILMAYACAK“.

Bunu nasıl söylersiniz,  “Vatan millet sakarya susurluk” edebiyatıyla beyni yıkanmışlara. Onlara göre bu milletin yarısı şehit olmalı.

Bunlara nasıl yazarsınız, Allah’ın emirlerini? Hele ki bunlar barıştan sevgiden, hoşgörüden ne anlarlar… Ver eline bombayı gidip intihar etsin bir ilkokulu havaya uçursun şehit (!) olsun.

Kredisi bitenlerin dini bu!

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 22/12/2004 (253/02)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 253 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

253-02-nurcu-fethullahci

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar