Paranormal – Zilzal – Elektromagnetik – Zigzag – Gölge madde – Hawking – Dabbet

[] Kaptan klavye sorunu yaşıyor, harfler düzgün düşmüyor

Klavyeyi sanırım bendeki metallerin yapışması bozuyor, manyetik bir problem sanırım. Çaykaşığı yanağımda asılı duruyor. 😉

Bir şey daha farkettim, sigara ambalaj kağıdı var ya, hani şu statik denen saydam dış kaplama, o da benden kaçıyor. Elimi uzattığımda resmen ters mıknatıs gibi paket yürüyor, artık ilk iş o kağıdı çıkarıyorum. Milletin eline yapışır o tersine benim elimden uzağa kaçıyor, rüzgar yemiş gibi… Güzel bir oyun gibi. 😉

(Gelecektekilere yazdım, siz aldırmayın devam.)

Şu anda türbilans geçti… Elimde olmadan chat’e sekte vuruyorDU.

<> Stephen W. Hawking iyi mi?

O bana tabi olmadığı için son 25 gündür hakkında hiçbir şey bilmiyorum.

Ben özellikle karanlık madde (gölge madde) teorilerinin ipuçlarını veriyorum, ZigZag’ı delicesine bir hızla buna yönlendiriyorum, Allah’ımızın Kur’an’da “Gölge” üzerine yazdığı tüm ayetlerin tam açınsamasını yapıp, gölge maddenin (karanlık maddenin) bütün ileri ve bilinmeyen sırlarını, adeta KMA Heiberg‘in Jessup’a gönderdiği düzeyde, hatta daha da ötede gölge maddeye kitledim tüm Zig-Zag’ı.

Tek asi, tek karşı çıkan Hawking oldu. Hep bunu yapıyor :((( bunu daima yapıyor.

Gölge madde asla idrak edemeyeceğimiz kadar bu dönem ÇOOOOK ÖNEMLİ.

Salatı vusta içinde bile gölge madde şifresi var. Meşhut namaz dahi tam bir gölge madde şifresi, yani sabah namazı…

Akşam da öyle elbette >>> Gölgeyi uzatıp yayıyor… mealinde ayetler nasıl ki Allah -mesela Adiyat ve Fil surelerinde- atçılık hamaseti yapmıyorsa, Kur’andaki GÖLGE ile ilgili tüm ayetler de göründüğü gibi değil, Karanlık maddeyi ele veriyor.

<> 16-Nahl/48: ALLAH’ın yarattığı şeylere bakmıyorlar mı ki, gölgeleri ALLAH’a secde ederek sağdan ve soldan sürünerek gidip gelir

<> 16-Nahl/48: E ve lem yerav ila ma halekallahü min şey’in yetefeyyeü zılalühu anil yemıni veş şemaili süccedel lillahi ve hüm dahyrun

Tşk…

Konu 11 boyutlu superstringlerden bile önemli ve 25 gündür verdiğim tüm ÇOK İLERİ BİLGİLERE rağmen Hawking “Karanlık madde teoreminin tümden olmadığını” söyleyerek beni zora sokuyor. Merak ettiğin için yazdım candaş.

<> tşklr

Candaşlar, yarın chat var. 20.30’da ısrar ettiğiniz için bugün magnetik bir manyak gibiyim. Dün de zaten şoklardaydım. (Halen aklım o HÜSRAN işinde.) Dün gerçekten şokeydim.

<> Yalnızca üçüncü uyarıyı da yazalım mı?

Bir gün yazarız [candaş]. Nasıl olsa yarın, cuma ve pazar yine chat var.

<> Tmm

<> Kaptan sizi istirahate alalım ltf.. dinleniniz….

Konu istirahat değil, inan ki klavye bile etkileniyor. (Eldiven ile yazıyorum) Kayıp dikiş iğneleri falan yerden gelip ayağıma yapışıyor. Çayı tahta kaşık ile karıştırıyorum. Bu sanırım yarın geçecek, şu anda sadece sigara jelatin kağıdı benden deli gibi kaçıyor. Kaşık ısrar etmiyor. Belli ki geçecek bu magnetik alan.

(Zaten Türkiye’de böyle birileri daha var. TV’ye çıkmışlar galiba)

<> Negatif bir magnetik alan mı?

Hayır negatif değil. Mesela statik jelatin senin eline yapışıyor ama tersine benden kaçıyor. Bu da can sıkıcı tabii. Cep’ten konuşamıyorum, deli gibi ıslık çalıyor, ama kablolu telefon ile konuşabiliyorum.

<> Spil’de nötrlenseniz?

Güneydeyim. Yarın umarım eldivensiz yazarım. Allah’tan [eşim] bunları yadırgamıyor, bir de DELİ falan deseydi ne yapardım? [Eşim] benim durup dururken 6 ay falan yok olmama alıştı…

<s> 🙂

Yeşile yapıştığımda, zamka tutulduğumda, zamanda senkronize olamadığımız artık çok iyi biliyor ve ben lanet magnetik alan yüzünden bilgisayarı bozmamak için kapatmayı düşünüyorum.

RZİ MİH. Geronimo gider hoş-bye.

<> slm slm

<> RZİ

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 22/12/2004 (253/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 253 anasayfasına dön | sonraki CHATi (254) oku

25303-magnetic

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar