Kıyamet alameti Dabbet – Aceh – Futuroloji – Mehdi-Süfyani savaşı

<> selam selam kaptan hoş geldiniz

Hoşbuluşturana hamdolsun. Saygıdeğer başkanım ve sevgideğer Jury, öncelikle herkese selam ve selam. Ben hakkınızı helal etmenizi arz ediyorum.

<> helal olsun o ne demek efendim…

Çünkü tanıştığımızdan beri ilk kez KURALDIŞI olarak chatler’e bilerek katılmadım. Yani 22 aralık sonrası chatlerden söz ediyorum. İlk kez keyfi olarak kaçtım -hasta falan değildim, yasaklı değildim, sansürlü değildim- benim için çok zor günler geçiriyorum. Ancak kendime geldim.

Hiçbir yas üç günü aşmamalı diyen bendim… sanırım üçyüzyıl sürecek…

VEKEM

Bu programa ben onay verdim.

V (check out işareti) aynı zamanda VELVET (kadife) anlamını taşıyordu. Kadife yumruk kelimesine kahrolası ben onay verdim.

VEKEM’in son harfi olan (To be’nin birinci tekil şahıs için) İMZASI >>> (I-a)m. Bu ‘m harfi ile inanılmaz bir suç yüklendim.

86.543 ölü yarısı da Hızır’ın öldürdüğü çocuklar…

VEKEM kadife gibi gelmedi balyoz gibi indi. En yumuşak alamete rağmen balyoz olarak geldi.

Size bir bilim kurgu bir HA-VET anlatayım mı?

<> lütfen

Bugün çay değil içki içiyorum -aslında üç gündür içiyorum-. Aklım başımda, benim sarhoş, cinli büyülü vb. olmam imkansız. Bu rahatlıkla bana olan güveni devam ettirelim lütfen…

Sizi de bu anlatacaklarıma interaktif olarak almak istiyorum. Hazır mısınız?

<> evet

BANDA ACEH, bu nedir?

<> endonezyanın kuzeyi; sumatra

Ben şimdi kendime bir sert kahve yapacağım.

VEKEM’den önceye gidin, geçmiş yıllara… ACEH nedir? Ne idi?

<> gelecekte haniflerin kalelerinden biri ancak şu anda endozya adalarından biri

Evet… ACEH Adler’in kalesi. Birkaç yeni devlet oluşturmak zorundaydı SİSTEM, onlardan birisi. Tümü ay-yıldızlı olan, sadece nunavut ve Grönland ayyıldızı olmayandı, hatırladınız mı?

<> evet

[] https://hanifislam.com/mih/wp-content/uploads/2017/01/kova-burcu-wow-hi.jpg

<> Aceh eyaleti, Endonezya’nın başşehri Jakarta’nın yaklaşık 1000 kilometre kuzeyinde bulunuyor.

[] https://www-tc.pbs.org/frontlineworld/stories/indonesia605/images/indonesia_map_detail_lrg.jpg

ADLER önce Avrupa’dan çıktı. Sonra -bundan üç asır sonra- Ummul Qaiwan’a sığındı, bu arada taktik geri çekiliyordu. Yani bilinçli olarak (Rusların Moskova’yı boşaltıp, tüm yiyeceklerini yakıp Napoleon ordusunu açlıktan ve soğuktan öldürmeleri gibi) bunu yaptı.

[] http://www.dookolaswiata.pl/kraje/bliskiwschod/zea/zea-mapa2.gif

Sophist/sophianist ordu Hint okyanusundaki mercan adaları çevresinde oturtulmuş aquapolis/atlantis yüzer kentlerini sırf Adler orada saklanıyor olabilir diye  İ S L A M İ   H bombalarıyla yok etti.

HARİTANIN DEĞİŞTİRİLMESİ gerekiyordu. Harita değiştirilmeli ve hedefler vurulmamalıydı. ACEH     S    O    N     direniş kalesiydi Adler’in… Orada herşey YA HERRU YA MERRU!

Ve ACEH vuruldu, 24 Aralık itibariyle. Asıl adı ACE-HORASAN olan bu yer tam 13 milyon  H A N İ F  şehid verdi.

<> “Ölü sayısı her dakika artarken, Birleşmiş Milletler yetkilileri, sadece Aceh bölgesindeki ölü sayısının 50-80 bini bulabileceğini söylüyor.”

Sofistler bu kaleyi düşürdüler. ADLER ikinci kez yokoldu! Temelli yokoldu! Süfyanilik kazandı.

Jana derhal zamanına döndü. Oluşan ZilZal enerjisi de “GERİ verildi”. Her enerji zamanda ileri yol alırken ZilZal enerjisi zamanda GERİ yol alır.

H A R İ T A  değişmeliydi yani ACEH 300 yılda en az 300 metre KAYDIRILMALI idi. Kİ hedef vurulmasın, Adler kurtulsun, ACEHORASAN kurtulsun.

Şu anda bile ACEH gerçek yerinde değil tam 47 metre Güneybatı’da. Bunu uydu haritalarından da görebilirsiniz.

TSUNAMİ başka ÇAT dalgası başkadır. Tsunami bir doğa olayıdır, ama ısrar   Ç  A  T   diye lanse ettiğim “ZİLZAL” bambaşkadır. Kozmik primerler gibi kaynağı yoktur. “Şu noktadan başladı” diyemezsiniz.

Onu Okyanus dibinde de aramayın. Çünkü onay veren mercinin bulunduğu yer (Dabbe arzı) dünyanın her yerine 6000 km ve/veya 24 dakika uzaklıktadır.

Acaba bu son cümle ile ben ne demek istedim. Lütfen katılın…

<> 2247’yerini koruyor mu efendim

Evet koruyor, ama VEKEM iznim ile…

<> gelecek kurtarıldı, önemli olan bu

<> tetik bu noktadan çekildi.

<> zaten gelecekte o H bombasını sumatranın kuzeyine atanlar bu zil zal enerjisinin açığa çıktığı son depremin asıl sorumlusu

Zaman enerjisi deşarjı olan geri sekme-geri tepmeyle (feedback) zaman enerjisi takriben 17 şiddetinde yola çıktı ve on şiddetinde geçmişe ulaştı. Bu büyüklükte ASLA bir deprem görülmemiştir. Zaten deprem değil, yani tsunami değil ÇAT vuruşu.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 29/12/2004 (256/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (255) oku | 256 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

256-01-tsunami

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar