İslam papazları – Dabbet

Sonradan MÜSLÜMAN+HANİF olanlardanım. Müslüman doğmadım ben iki hayatımda da… SONRADAN müslüman oldum. Yetmedi HANİF müslümanım. Ben bir protestant müslümanım.

Kahrolsun ortodoks ve katolik müslümanlar. Talibanlar, Humeyniler, kininizle geberin pis Nurcular! Yeni şafakçılar!

Kalan herkese SELAM SELAM. BARIŞ BARIŞ!

Barış ak-pak nineme… Aklı fikri mevlid töreninde 40’ı çıkacak, 52’si çıktı diyen aksaçlı neneme selam, seni seviyorum. Dedem benim, seni de seviyorum. Her ne kadar hadisleri AYET sanıp bana nasihat etsen de… 😉

Ve İĞRENÇ MÜSLÜMAN PAPAZ İMAM! Seni sevmiyorum! Sen NAMAZI bana MESLEK olarak satıyorsun. Pis papaz! Pislik Zangoç müezzin! Haram olsun VERGİLERİM sana ve imama, bir de YEŞİL SERMAYENİN CÜBBELİ – TAKKELİ – YAHUDİ SAKALLI ve gerici Şeyh veya EVLİYASINA! Kininizle geberin!

Bunlar dışında herkese barış barış.

<> inşallah sizi değerlendirmek nasip olur!

DABBET değerlendirilmek içindir. O ayetleri DEĞERLENDİRİLSİN diye yazar. O Elmalı, YNÖ, diyanet denen PAPAZ teşkilatı falan değildir. Dabbet AYET okudu mu, KULAK KESİLİN. Zaten nefsinden de konuşmaz.

Hans von Aiberg, 10/08/2003 (168/24)

Not: <> veya [] ile başlayan satırlar, [ ve ] arasındaki kesimler sayın Aiberg’e ait değildir, sohbet esnasında onunla konuşan kişilere aittir veya sonradan eklenmiştir.

önceki bölümü okusonraki CHAT’i oku

168-24-diyanet-fetva-hi

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar