Ehli beyt vasiyeti

Günlerden CUMA. Resulullah iki gündür hiç bir ayet alamadan iyice ağırlaşmıştı. İki sahabeyn koluna girdi ve VEDA hutbesine yardımcı oldular. HUTBE’de Resulullah üç şey söyledi = Vasiyet:

1. Benden bir şey icat edene lanet olsun! Yalancı şahide ve satın alınan HAKEM’e lanet olsun.

2. Size Kur’an’ı bırakıyorum. Ona sarılın (35 kadar cümle var burada).

3. L Ü T F E N, ehlibeytin öldürülmesi kaçınılmaz FAKAT, kolay öldürün torunlarımı.

Levh böyle yazdı.

Levh yazınca “BEN DE ORADA İDİM DERİM“/Ha/vet! “Oradaydım ve vasiyeti gördüm” derim. DERİM çünkü: “Kerbela’da şurada burada, lütfen ehlibeytim = Kanımdan gelenlerin KOLAY ÖLDÜRÜLMELERİNE YARDIMCI OLUN” diye vasiyet etti!

“Hasan, Hüseyin, Cafer, Abidin vb. “KOLAY ÖLDÜRÜN, İŞKENCE ETMEYİN!” diye biz Resulullah’ı YALVARTTIK. Mübarek insanı YALVARTTIK. Bu yalvarışa VASİYET deniyor. Alın size VASİYET! Kur’an’ı duvara asıp, Hadis diniyle istimna yaptık. Vasiyeti tutmadık.

KUR’AN’I da terkettik. ve Özel bir rica idi: “L Ü T F E N” dedi ve yalvardı Resulullah, fakat biz onları kerbela’da susuzluktan kıvrandırarak öldürdük. Evinizdeki kedinize, köpeğinize, hatta güvercine SU VERMEZ İNSAN? Ama vermez YEZİD! Vermez Yezid. Ağla Hanif ağla! Ağlamak için Alevi olmak gerekmez! ADALET için ağla!

Hüseyin tam 8 günde vefat etti, S U S U Z L U K T A N! Ben oradaydım ama su veremezdim. Ben Levhi Mahfuzdan bir PENCERE idim. Pencereler, kapılar, masalar ve sandalyeler su vermez kimseye… Sürahi ve bardak, musluk bile su vermez kimseye… İNSAN insana/canlıya ALLAH RIZASI İÇİN SU VERİR.

Vermediler. Dediler ki “Musa’ya bıldırcın ve kudret helvası ile BOOOOL su veren Rabbin, sana da su verir, demek ki DİLEMİYOR!” dediler. Allah’ın adına ve Allah ağzından Allah’a şirk olarak konuştular. “ALLAH VERSİN” dediler, “su, su” diye kıvranan Ehli beytten yaşları 2 ve 36 olan onca insana.

Kahrolası Kureyş, Allah seni kahretsin! Kureyş gitsin, Grace gelsin artık! Yezid gitsin, Muaviye, Ebu Süfyan gitsin! 3M bunlar fakat üç Mel’un. Gelsin artık 3M: Mesih, Mehdi, Mehazirun.

VASİYET Mİ ARAYORSUNUZ? İşte vasiyet size Hanifcandaşlar, buydu TEK ve HAK olan vasiyet!…

 

<> Bize Kuran yeter

Evet K U R A N. Dabbet’in anlattığı Kur’an.

Hans von Aiberg, 14-06-2002, chat 102

102-00-kerbela

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar