Üç karanlık – Fetullah uşaklarının sohbeti sabotajı – Dabbet – Jana – Zülkarneynler ücret alabilir mi

Gelelim kasisli parantezden köşeliye, sonra da bildiğimiz paranteze…

Üç karanlık. Üç sınıf. İki millet! Yani Kalu Bela’nın tasnifinden söz ediyorum. Dünya HOLOistik (Hayalidir) dedim. Dünya hayaldir, bizler de hayalet! Dünya HÜLYA’dır, bizler de Halayet.

[] Sohbeti sabote etmek istiyorlar

<imaj> Asıl Adı Bülent AYBERK. Yıllarca sizi Danımarkalı Profesor Hans Von Aiberg diye kandırdı. Danımarka ile uzaktan yakından alaksı yok. Profesorlugun P sinde bile değil. Barlarda şarkcılık yapar. Ona göre İÇKİ İÇMEK CAİZ. BAŞÖRTÜSÜ GEREKSİZ. NAMAZ SADECE 3 VAKİT. KENDİNİ İSLAM DİYE TANIMLAMAZ HANİF DER. ŞU ANDA ajanda niki ile kandrımaya devam ediyor sizi. UYANIN ARTIK! UYANIN!

Uyandık imaj. Teşekkür ederiz. Bize yeni bir şey söyle Mikrop nurcu! Fethullah’a bu kadar ucuz mu satılıyorsun? Kurşun sıkıp öldüremediniz, şimdi de bu kadar ACİZ yollara mı kaldınız. Haydi Fetoşçu. Biraz daha klon at ve git…

<> Sizin adınıza üzgünüm hocam. Türk oluşunuzla gurur duyuyorum

Evet Türk’üm, ben bunu ilk yazımda yazdım. Dede Korkut ve Dede Turgut bile TÜRK (Turanlı=Prototürk).

Beni evlatlık alan Müfide Hanım’ın Kazan’dan göçmen olarak Elazığ’a yerleştiğini zaten yazmıştım. Sizi evlatlık aldıysa, elbette onun kütüğüne geçeceksiniz. Far Öer adalarından buraya dilekçe verilerek KÜTÜK nakletmiyorlar! Orası ayrı ülke, burası ayrı ülke!

Bunları yazmaktan bıktım.

Şu anda bir Türk Üniversitesinde “Prof.” olarak görevliyim. Bilen biliyor. Bildirmeyişimin nedeni >>>> İMTİHAN idi!

Mitrea böyle DÖKÜLMEDİ Mİ? Kuşkusuna boğulup, ateş ehli olmadı mı? Her birinizi satmadı mı? Her birinizle kavga etmedi mi? İmtihandı ve döküldü kiminiz!

Tesla gibi meçhulde kalmak bizim kaderimizdir. DABBET olmak örtülü olmak demek! Bir otomobil sahibi olana kadar da ortaya çıkmayacağım. Çünkü bana levh düzeyinde bildirilen şu: “Dolmuş veya otobüs beklerken öldürülmek!”

Zaten AYNEN öyle olmuştu, ev ile durak arası yürüyerek beş dakikaydı. O arada bana ateş ettiler. İmaj gibi fetoşçular (Murat efendi). İmaj (Ali Murat) Fethullah’ın özel peşime taktığı kişidir.

Ama burası Brezilya… Buyursun bakalım!

Eğer Jana YY değil de XX olsaydı, şu anda Fetoş da çıldırmış ve ölene kadar bir tımarhaneye kapatılmış olurdu. Tüm servetini de tele-hipnoz altında Jana’ya bağışlardı.

Bana şu anda bile yarım milyon dollar karşılığında “İşbaşı” veriyorlar. (Gazetecilik ve Star TV’nin doğrudan başına geçmek için.) Ama ben bir şeyleri TERK ederek, bunları teperek HANİFLİK davasına yani sizlere adandım.

Bakın, Jana şu anda İngiltere’den Brezilya’ya gelemiyor. Sıradan bir gemi (transatlantik bile değil) için ona para bulmaya çalışıyorum. Bunu şöyle de yapabilirim: Star TV’ye söylerim, bana para çıkarırlar ve ben de inanılmaz bir maaşla işbaşı yaparım -24 saat-. Ama yapmıyorum!

Zülkarneyn çok mu acizdi 3 bin ton demir+bakır bulmaktan? Sadece kendi uzay gemisi bundan kat kat ağırdı. Al sana materyal! (Benim 500 bin dollar gibi) Ama o TALEP edenlerden istedi! Onlar buldu getirdi.

Hatta Zülkarneyn kendi bile körüklemedi, “Körükleyin” dedi! Kendi manyetik şişesinin jeneratöründe bunları yapacak gücü yok muydu? “Durun ben körükleyeyim” demedi.

Kur’an’a İYİ BAKACAK kişiler bunu görürler. Hadislerin hocası SÜFYANİST nurcular değil! Fetoş değil!

Neyse biz nerede kalmıştık? Yani O.Ç girmeden önce… (O=OHA, Ç=ÇÜŞŞ)

Dünyanın güzellikleri de HÜLYA’dır, bizler de Halayet (Hayalet değil). Hayal Arapça, Hülya (aslı HOLİ) de Sanskritçe… İkisi de var Kur’an’da… İkisi de hemen hemen aynı şey >>>> HOLOGRAM kuramı!

Hans von Aiberg, 05/10/2003 (196/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 196 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

fetullah

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar