Huri – Rahim dışı özel doğum – Gelecekten nakledilen müzikler

Demek ki, bu çelişkinin nedeni DJİNN’lerden geliyor. Yani nefsimizden!

Bunun tedavisi nedir? HOURİ gibi olmak! Performansı maksimum, fakat TABU edinme sıfır!

Bunu yapabilir miyiz? Evet cinselliği TABU olmaktan çıkarın.

<> 55/56: Oralarda gözlerini yalnız eşlerine çevirmiş dilberler var ki, bunlardan önce onlara ne insan ne de cin dokunmuştur.

<> HOURI, the term for a beautiful virgin who awaits the devout Mahommedan in Paradise. The word is the French representative of the Pers. hurl, Arab. hawra’, a black-eyed virgin, from hawira, to be black-eyed, like a gazelle

<> A houri, or hawra’ in Arabic, is the term for a beautiful virgin or nymph who awaits the devout Muslim in the paradise of afterlife. According to the Qur’an (55.56), houri have never been touched by man or jinn.

Evet bir huriye ne bir cin ne bir insan eli dokunmamıştır. Ama kaynak yanlış: Kur’an’dan üçbin yıl önce Tevrat da DJİNN (Süleyman’ın cinlerini anımsayınız) ve HOURİ (Hawra kelimesi buradan geliyor) adını vermişlerdir.

Gördüğünüz gibi Web search’leri size bırakarak, ne kadar YÜZEYSEL meallendirildiğini, hem de akademik seviyede fiyasko olduklarını göstermiş oluyorum. Bilginin kaynağı ve sağlaması ancak ve ancak KUR’AN’DIR. Houri kelimesi 18. asırda İran’dan mı çıktı tanrı aşkına? :)))))

Havra kelimesi nedir >>> Kadın manastırı anlamında Huri tapınağı demek! Meryem bir HOURİ olarak, taaa küçük yaşlarda Havarayı temizleyip, dua etmiyor muydu? Meryem Havra’da yetişmedi mi?

<> evet

(O zaman elbette Hristiyanlık yoktu, tek hak dini Musevilik idi.) Meryem Hawriye (Havaralı) değil mi? Meryem=Huri değil mi? Meryem kendini erkeklerin kucağına mı attı! EL DEĞMEDEN doğum yaptı! O yüce bir ahlakın kuludur.

Eğer bir YYx cinsi kadına Allah VAHYİ gelirse >>>> otomatikman >>> O kadın Peygamberdir.

Gelecekte de buna şaşıracaklar: YYx cinsinin RAHİM değil, yukarı rahim (Kaburga-omurga) bölgesi doğum yapmaya ELVERİŞLİ hale getirilmiştir. Meryem gibi…

Eğer Dancing Queen Adalaide inanılmazı başarıp Mighty’yi (Adler) doğurmasaydı, Adler sonsuza kadar KEHF‘de kalacaktı. Yani ŞEY denen gerçekleşmemiş ihtimallerden birinde noktasal olarak kalacaktı.

Ama Allah’ın, nurunu tamamlama ve buna bağlı olarak her AN  Y A R A T M A  eylemlerinden biri ADLER’in sıfır noktasına ÖZELLİKLE getirilince, yani sıraya alınınca, geçmişte doğmuş olan Adler (İsa gibi sadece geçmişte doğmuştur) Geleceğe (Kehf suresini anımsayınız. 300+9 yıl) daha doğrusu sonsuz zamana nakledilirken, Adalaide diye bir YYx’in KEHF’inden (Kaburga-omurga) DOĞDU: Mighty bunun için Mighty’dir. Doğal şehiddir. (Geleceğe nakledilen geçmişlilere ŞEHİD deniyor.)

Ve Dancing Queen şarkısı, o günden bu zamana bir TARIK ile taşındı.

O Tarık’a binenlerin ardından “Dualarımız seninledir” diye bir requiem söylenir.

Mesela annesi-akrabası veya eşi mi gönderiyor onları, bir daha göremeyecekler! Çünkü yola çıktığı yaş kadar kendi yaşından düşülecek ve bu miktar annesinin veya eşinin veya çocuğunun yaşına eklenecek.

Annesi ile arasındaki yaş farkı bir buçuk asıra; kendinden genç eşiyle yaş farkı ise bir asıra çıkacak! Minik çocukları ise belki ihtiyar bir dede olarak kendilerini karşılayacaklar.

İşte bunun için “Dualarım seninle olsun” requiem’i söylenir. Take my breath away!

Elbette bu şarkıları birilerine söyletmek gerekir. Abba’ya, Berlin’e, Paul Simon’a… KUREYŞ ülkesi şarkısı da böyle nakledildi.

Bir başka gün HOURİ     S    I    R    R    I    N    A     değineceğiz. Nefsimizi (Djinn) nasıl paralize edip, nasıl performansımızı yükselteceğimizi göreceğiz. Niçin İbrahim atamızın çok ileri yaşlarda çocukları oldu, niçin eşi HACER’eKIZKARDEŞİM” dedi! Bunların tümü HOURİ sırrında yatıyor -uzun mu uzun-.

Hans von Aiberg, 05/10/2003 (196/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 196 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

yukari-dogum

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar