Dabbet Arzı – Yeşillik – Zaman enerjisi ve 1080 saniye

Bizler NORMALDE, her saniyede BİR TEK kişiyiz. Ama Paranormalde, sizin bir saniyenize karşı zamanda geri gezmen her saniyenizi 1080’e bölüyor! 1080 kopya veriyorsunuz. Saniyede “BİR” tek sayı sayamıyor; herkes bir tek sayı sayarken siz 1080 sayı sayıyorsunuz.

1 saniyeye karşılık 18 dakika bir vortex’e düşüyorsunuz. Girdap demek ama YEŞİL bir girdap.

Normalde insanlar denizde yüzer (yani yapışmaz esnektir). Ama bu vortex’e takıldığınızda Girdap yüzeyine yapışıyor ve oradan ayrılamıyorsunuz. Kaçıp kurtulamıyorsunuz.

Oraya girdiğinizde RENK değişiyor. Herşey  Y E Ş İ L  oluyor. Neden? Çünkü:

1. Doppler etkisi yok. Bunun anlamı şu: Yeşil bir cisimden ışık hızıyla uzaklaşırsanız o cisim KIRMIZI görünür. (Yeşil maydanoz kıpkırmızı olur) Tersine durumda ise o YEŞİL nesne MOR olur. Vortex alanında DOPPLER ETKİSİ yoktur. Herşey orada yeşildir.

2. Yeşil zaten 7 rengin TAM ORTASIDIR. (Dalga boyu 5500’dür.)

3. ENERJİ (Nar) kızıl ötesinden itibaren kırmızı, turuncu, sarı olur BİRDEN AKKOR hale gelir. (Örneğin bir maşayı ateşte ısıtıyoruz.)

Pekiyi 7 rengin Sarı’dan sonrası nereye gitti? Sarıdan birden akkora (birleşik renk olan beyaza) atlıyor. Hani YEŞİL, MAVİ-LACİVERT-MOR? O renkler neden maşada görünmedi.

Çünkü bunlar NUR’un renkleridir (Ennoorgy). Nur ise sonugelmez enerjinin (Enurji) ta kendisi! Fusion olayında illa ki Mavi ve mor (artık beyaz deniyor) var. Örneğin mavi dev yıldızlar masmavidir.

Olmayan RENK hangisi? Burada saymadığımız bir renk söyleyiniz lütfen.

<> Kahve?

Yeşil bir cisim HİÇ YOK! Yeşil bir yıldız yok!

<> Nar kırmızısı?

(Kahve ayrı, o glue ball rengi. Kırmızılar NAR = Enerjidendir). Yanıtı verdim: Yeşil.)

Evrende dört bucakta bu renkler var: Tarık da KURŞUNİ/GRİ/BOZ, VORTEX durumunda YEMYEŞİL. (Dabbet’in ortamı yemyeşildir.) Yeşil bu ışık NUR ailesindendir. NAR DEĞİLDİR.

Nar’dan HAR(aret=ısı) çıkar ve yakıcıdır. (Cehennem örneği) NUR’dan da HUR(uret=Huri ortamı rengi olup, nar ve hararet içermez.) Yani YEŞİL çıkmaktadır. (Cennet örneği)

Ne var ki, bu yeşil sadece VORTEX durumunda belirir. Yani oraya yapışınca herşey yeşillenmiş olur. Diğer ışıkları kaynaktan çıkar ve gölge yaparlar. Ama bu sözünü ettiğim vortex yeşilinde IŞIK KAYNAĞI yoktur. KENDİSİ ışığın/yeşil ışığın kaynağıdır.

Vorteks (girdap) öyle güçlüdür ki, normal denizden 1080 kez hızlı dönmektedir. Yani bir kulaç için harcadığınız enerjinin (Kalori cinsinden) 1080 kez fazlasını harcarsınız.

İŞTE BU 1080 ile çarpılmış ENERJİ sözünü ettiğimiz ZİLZAL enerjisidir. Dabbet’ler vortex’e yapıştığından (Tıpkı karadelik çukuru içindeki nesnelerin görünememesi gibi) 1080 saniye GECİKMELİ oluyorlar.

ZAMAN ENERJİSİ eğer vortex oluşturmasa, bir zaman gezmeninin yöresindeki 1080 kişi ölürdü. Yıldırım düşmüş gibi ölürlerdi.

Bir saniyeyi simgeleyen Tik-tak arasının BİR saniye değil 18 DAKİKA olması sayesinde, zaman gezmeninin geriye getirdiği (istemeden pil doluyor ve sistemi bozuyor) enerji ARZ’a depolanıyor. (Arz = Dabbet evi) İşte yeşilin sırrı bu. Arz bir gün onu bırakacaktır. (İza zülzile)

Hans von Aiberg, 24/08/2003 (177/07)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 177 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

177-07-dabbet-yesili

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar