Çinde kaybolan alay – Gerçek İfrit görüntüsü

<> Selam Kaptan Selam, Hoşgeldiniz

ss dostlar. Hoşbuluştuk birlikte…

<> Aldığınız kamera, HANİF’liğe kutlu mutlu olsun ve hayırlar getirsin.

Çok teşekkür ederim kamera için. Bir defada kare kare çuvallarla dosya dolusu dokümanları fotoğraflıyor. Bu benim için büyük bir zaman zaferidir. Sebep olanlara teşekkür ötesinde teşekkür ederim.

Paranormal bir şey soracağım. 10 Ağustos 1939 veya 1938 yılı, Çin’in Nanking bölgesinde 3000 kişilik bir Çin birliği hiçbir iz bırakmadan kayboldu mu/tarihe aksettirildi mi? Sizler lütfen araştırabilir misiniz? ÇOOOOK ÖNEMLİ (OverWrite gereği) Araştırma sonucuna kadar az bekleyeceğim.

<> Nanking de katliam olmuş, 2. dünya savaşı sonrası.

Bu katliam değil. Askeri birlik, tıpkı Çanakkale’deki gibi kayboldu mu?

<> http://www.fordham.edu/halsall/mod/nanking.html

<> 1937

10 Ağustos’da Nanking’de 3000 Çin askeri hiç savaşa girmeden kaybolDU mu, bunu araştırıyoruz.

Nanking olayı tarihe aksetmemiş sanırım.

<> Sadece Nanking 1938 Massakar var, yani toplu kıyım/vahşet.

Acaba 3000 kayıp da katliam içinde “Normalleştirilmiş” olabilir mi? Tarih tastamam 10 Ağustos (Misstrespassinger telemessenger’dan ısrarla bildirildi.) Olsaydı bulurduk…

Tudor hayaletinin resmi basında yer almış. Uzmanlar hiçbir hile yok demişler. (ZigZag notudur.) Tudor ifritiyle ilgili görüntü veya resim var mı? Londra’nın kuzeyinde 8. Henry’nin şatosunun adı Tudor. “Mutlak soğuk kamera deneyi” yapıldı.

[] http://web.archive.org/web/20040120164038/http://www.paranormalaustralia.com/forum/viewtopic.php?t=143

[] http://shadowboxent.brinkster.net/HamptonGhost/hamptonghost.html

[] http://shadowboxent.brinkster.net/HamptonGhost/HamptonCourtPalace3.gif

[] http://www.halounet.net/paranormal2/sites/default/files/images/hampton_court_ghost_400x400.jpg

[] http://www.youtube.com/watch?v=iu7Jlbuv8ps

Closed-circuit security cameras at Hampton Court Palace, the huge Tudor castle outside London, seem to have snagged an ethereal visitor. Could it be a ghost?

Candaş buldu teşekkür. Yeryüzü tarihinde ilk kez “Absolut Kelvin experiment” [AKE] olarak yapıldı. Mekanizma MP3 gibi…. Yani kameralar bize “Görünen ışık bölgesini” aksettiriyor. MP3 de öyle. İnsan kulağının duyacağı sesleri alıyor, gerisini ayıklıyor. (Böylece tasarruf sağlıyor)

O bir ifrit resmidir! (Tabii metamorphus olarak Hollowgram resmi vermiş. Asıl görüntüsünü görmek bile istemezsiniz.)

AKE cam. deneyi diye ZigZag içinde yer alıyor.

Mutlak soğukta ışık yavaşlatıldığı için EXTRA görüntüleri de alıyor.

Işık normalde o kadar hızlı ki, bu görüntüleri göremiyoruz. Ama ışığı mutlak soğukta (H tankında) yavaşlatıp da bu akvaryum ardına bir kamera yerleştirirseniz, inanılmaz ve GERÇEK görüntüler elde edebilirsiniz.

Bu, Kur’an’daki “İFRİT” kelimesinin deneysel isbatıdır. Paylaşmak istedim. Hiç bir hilesi yok.

<> Peki mutlak soğukta cin donmuyor mu? Donup hareketsiz kalması gerekmiyor mu?

Enerji olduğu için birkaç saliseliğine DONUYOR. Kapı eşiğini geçemiyorlar. Eşik onlar için paranormal bir SINIR oluşturuyor.

İfrit kelimesinin geçtiği ayetler lütfen. HIZIR’ın olayı.

<> 34(Sebe)/12. Süleyman için de, sabah gidişi bir ay, akşam dönüşü bir ay (mesafe) olan rüzgâra (boyun eğdirdik); erimiş bakır madenini ona sel gibi akıttık. Onun eli altında Rabbinin izniyle iş gören bir kısım cinler vardı. Onlardan kim bizim emrimizden çıkıp-sapacak olsa, ona çılgın ateşin azabından tattırırdık.

<> 34(Sebe)/14. Böylece onun (Süleyman’ın) ölümüne karar verdigimiz zaman, ölümünü, onlara, asasını yemekte olan bir ağaç kurdundan başkası haber vermedi. Artık o, yere yıkılıp-düşünce, açıkca ortaya çıktı ki, şayet cinler gaybı bilmiş olsalardı böylesine aşağılanıcı bir azab içinde kalıp-yaşamazlardı.

<> 27(Neml)/39. Cinlerden ifrit, “Sen daha makamından kalkmadan, ben onu sana getirebilirim, ben gerçekten buna karşı, kesin olarak güvenilir bir güce sahibim” dedi.

İşte, ifritlerin saliselik görüntülerini elde etmek için mutlak soğuk kameraları tekniğini oluşturduk. Tudor şatosunda zaten Poltergeist Haunting olayları vardı. Özellikle Parapsikolojik araştırma enstitüsü burayı seçti.

İfritlerin zamanı “Zemherir” denen mutlak soğuk içinde ENGELLENMEKTEDİR.

Hans von Aiberg, 24/12/2003 (208/01)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki CHAT’i (207) oku | 208 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

208-01-ifrit

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar