Rahim dışı paranormal doğum – Huriler – Adem-Havva çocukları nasıl evlendi – Zaman yolculuğu

<> kaptanım kayıtlı sorularımız vardı.

<> “meşxun”, eğer candaşlar izin verirlerse?

<> G.Afrikada bir kızcocuk göğüsten doğdu. İsmi de nhlahla (mucize), acaba gezmen mi? Yoksa huri mi?

Meşhun ve göğüs doğumu veya kayıtlı sorular, hangisi sizler karar veriniz. Onun için soruların sırası önemli değil, önemli olan Dabbetçe açıklamaktır sadece…

<> Kayıtlı sorular varsa sıraya gireyim.

<> soruyu pasteleyebilir miyim?

Sıra bir haktır, o halde sıradaki sorularla işe başlayalım. Lütfen ilk soru.

<> “Kaabil gerçek çocuklarıydı, Habil ise YY. Evlenmesi yasak olanlar KARDEŞLERDİ; yani kaabil ve kızkardeşi (Labuda) birbiriyle evlenemezdi. Bir huri ile bir İNSAN soyu olan (özçocukları) çapraz evleneceklerdi. Kaabil (insan) kendi batınından Labuda ile evlendi (Huri) ve denge bozuldu. YY olanlar XY ve XX ile ÖZKARDEŞ değillerdir” >>> Bir insan ile bir huri evlenecekse ve habil huri olduğuna göre ikizi insan, kabilin ise diğer batından huri ile evlenmesi lazım ama diğer batındaki huri olan habil, bu nasıl olacak?

(Cennette de insanlar ve huriler arasında nikah olacaktır).

Sistemde iki hurinin veya iki karşıtcins kardeşin evliliği yasaklanmıştır, ancak bunlar ÇAPRAZ olarak evlenebilirler. İki öz kardeşten (bir çift insan veya huri çifti) birbiriyle değil ama çapraz olarak evlenebilirler. [Candaş]? Yoksa ben soruyu mu anlamadım???

<> kabilin çaprazında huri olan habil değil mi?

İki insan iki huri var, insanlar hurilerle evleneceği yerde, insanın biri diğer insanı öldürüyor. Tek erkek iki kadın kalıyor.

<> habilin ikizi insan oluyor

Kaabil XY.

<> kabil de insan, bu çapraz evlilik nasıl olacak?

Şöyle genelleyelim:

xy olan erkek yyx olan kadınla evlenecek, ama xx olan kadınla evlenmeyecek. xx kadın ise yyy erkekle evlenecek.

Bunlardan biri öldürülüyor. Kaabil’e hem kızkardeşi hem de gerçekte evlenmesi gereken öteki kız ikisi birden kalıyor. Labuda’yı kaçırıyor, hem ondan hem ötekinden çocukları oluyor.

Yani eşlerinden biri kızkardeşi Labuda ise babası-annesi olan Adem tarafından yeniden kurtarılıyor, ama ortaya İKİ ayrık ırk bırakıyor. (Labuda tecavüze uğradı)

Labuda daha sonra diğer sürekli ikizlerden biriyle evlendi. Bu 7. kuşaktandı. Ömürler çok uzun olduğundan kuşaklar sorun olmuyordu, sadece çapraz evlilikler KURALI vardı.

<> bir doğumda bir insan ve bir huri değil mi?

40 çift (ikiz doğdu), bunlardan İLK Habil Kaabil ve kızkardeşleriydi. Bu konuyu yazı olarak ve şematik asmak istiyorum. Çünkü gerçekten karışık.

(Karıştıran ben değilim ama karışık ve formülasyona tabi)

<> 40 çift’e girilirse çözülüyor. İki çift yetersiz kalıyor.

40 çift kardeşten sadece iki tanesi HURİ (İlk dördüzlerden ikisi huri).

<> bu huriler habil ve labuda mı hocam?

Formülle anlatmalıyım, bunu açıklayacak ayet aslında “8 besili sığır, sekiz cılız sığır” diye geçen ayette. (Bir rüya üzerine >>> Bu rüyayı yorumlayacak olan ise YYy olan Yusuf’tur.)

Jana da huridir. (Ben ve Hawking değiliz.)

<> 6/143: Sekiz eş: koyundan iki, keçiden iki, de ki: İki erkeği mi haram kıldı? Yoksa iki dişiyi mi? Yoksa iki dişinin rahimlerinin müştemil olduklarını mı? Eğer sadıksanız bana bir ilm ile haber verin

<> 6/144: Ve deveden iki, sığırdan iki, de ki: İki erkeği mi haram kıldı? Yoksa iki dişiyi mi? Yoksa iki dişinin rahimlerinin müştemil olduklarını mı? Yoksa Allah size bu tahrimi ferman buyururken şahidler miydiniz? Öyle bigayri ilmin nasi ıdlal için uydurduğu yalanı Allaha isnad edenlerden daha zalim kim olabilir? Her halde Allah zalimler güruhunu doğru yola çıkarmaz

Yusuf’un rüyasını yazar mısınız?

<> 12-Yusuf/43: Kral dedi ki: “Rüyamda yedi semiz inek görüyorum, onları yedi zayıf inek yiyor; ayrıca yedi yeşil ve yedi kuru başak… Ey seçkinler, rüyaların yorumunu yapabiliyorsanız bu rüyamı bana çözüverin.”

Evet, 8 kuşakta bir Hurilik çıkar. (7incisi Huridir).

12/43’ün diğer yorumu şudur >>> SEKİZİNCİ OLAN YUSUF’tur. Bunların da formülasyonu var. Bu saatlerde formül anlatmak sıkıcı gelecektir.

<> Yusuf’tan sonraki Elizabeth?

8 kuşaktır, bunlardan sonuncusu (Onlara Danseden Kraliçe deniyor) taşıyıcı annedir. O mutlaka göğüsten doğurur. Irk ve dil önemli değildir, herhangi bir ırktan doğabilir. (Unutmayalım ki ATAMIZ BİRDİR)

Jana’nın çıkışı (gelecekte) HURİ değil, ama geçmişte doğumunda MUTLAKA HURİ bir anneye rastlaması gerekiyordu. Dolayısıyla geçmişteki atasından da ister istemez huri geni aldı.

(Geri giderek küçülüp doğduğu için, ikinci anneden huriliği alıyor) ama ilk annesinde bu yok. Tıpkı Zülkarneyn-1’in müslüman olmadığı halde geçmişte MÜSLÜMAN olması gibi. (Anlatabildiğimi umarım)…

<> Yes sir

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/08/2004 (241/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 241 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

241-06-kaburga-omurga-dogumu

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar