Paranormal – Hologram – İleri tıp – Kıvamlı köpük – Kozyrev ve ölümü geciktirmek için zamanın yavaşlaması deneyi

İşte bu kıvamlı köpüğün teknik+biyolojik+Hz. Hızır’ın olmayan karnı ve olmayan parmak bağlantısı var.

Onun yapısında H 1044 (Binkırkdört) HİDROJEN dev bir makromolekül var.

Ama bu kimya yasalarına da aykırı. C 6 ise, H iki katı ve O da yine 6 katı olmalı mesela… C ve Oksijen 6 ise otomatikman Hidrojen 12 olmalıdır.

1044 denklemi ALTÜST ediyor.

Hidroksil kökleri gibi (Ama OH biçiminde değil) bağlanıyorlar.

<> Bu formülü nereden biliyoruz?

Gayet Basit. Bir bölümü glikoz ile akraba. Artanı da MOL hesabıyla (Bir tür avogadro sayısı sayımı gibi) yapılabiliyor.

<> C6H12O6 Glikoz zaten.

 

Kozyrev Glikozu yakma testleri uyguladı. 280 derecede yanmış glikoz Karamel adını alır ve bununla, Cola tipi içecekler hem AZ bir tatlılandırılmış hem de renklendirilmiş olmaktadır.

Colalı içeceklerin tipik/ünlü rengi, yanmış ve seyreltilmiş glikozdan ibarettir. Bir varile (180 litre) on gram karamel renklendirme ve hafifçe tatlandırma için yeterli.

(Karamel glikozun vakum tanklarında alçak basınç ortamında işlemlenmesidir bilirsiniz. Bu ayrıntılar önemli değilse ben ana konuya geçeceğim.)

Kozirev’in GLİKOZ yakma (Karamel oluşturma) testleri Glikoz olarak NORMAL yaşayan şeyin, yakılması sonucu bir tür “ÖLMEMEK İÇİN ZAMAN ENERJİSİNDEN ÇALMASI” anlamına geliyor.

Glikoz başta zamanı bolca harcarken Kavrulup da kendi kıvamını kaybedeceği zaman “Suyun altında nefesini tutmaya başlıyor”. Yani NEFESİNDEN tasarruf ediyor…

(Terzion balanslar düzeyinde sanki vakum Hidrojeni çoğaltıyor.)

Glikoz NEDEN ucunda mutlu, C6H12O6. Ama 280 derece üstünde “Ölüm korkusuna kapılıyor”. H birim olduğunda (H daima oksijenin iki katıdır) SONUÇ ucunda 522 kez daha SEYREK nefes alıyor.

Birim O değil H olduğundan iki katı da 1044 oluyor…

Bu sanki mini minnacık bir MOTOR yapımıdır…

Yani insanlar artık molekül düzeyinde MAKİNA yapabiliyorlar demek istiyorum…

Bu bir SİMYADIR. Çünkü C ve O’ları H atomlarına çevirebiliyorsunuz. Tuhaf ama gerçek…

Bu konuyu unutmayalım. Çünkü PAZAR gecesi chat’imizde bir ektoplazma/perisperi’den nasıl HIZIR’ınki gibi “BİORGANİC” köpüklü bir organizma yaratılacağını anlatmak istiyorum.

Buraya kadar sorusu olan var mı?

<> Yukarıdan aşağıyadan kastınız tam olarak nedir?

[] Soruyu soran kanalda değil

Biliyorsunuz bir gün Fatiha’yı yukarıdan aşağı yapmıştık… Siz kendisine izah edebilirsiniz. “İlham ettik, Atlı Melek ile, Hira’da” bunu hatırladınızsa ya da haber grubuna asıldıysa, adresi okutabilirsiniz.

Bu hafta kısa oldu, ama messenger falan bir şeyler yüklemek zorundayım. Çünkü Cumartesi günü Zigzag ile yazışıyoruz.

Bana izin verirseniz, Pazar gecesini uzun tutacağım söz… Ben şimdi zengin kaçışı yapacağım. Birden gidiyor ve inş. Pazar gecesi saat 21.den önce bağlanıyorum sizlere… Hoşça dostça…

<> Güle güle

<> İyi geceler

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 09/11/2001 (018/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 018 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (019) oku

018-04-kozyrev

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar