Kehf suresi – Musa-Yuşa-Hızır – Zaman yolculuğu – Paranormal – Hızır – Deccal – Hologram – İleri tıp – Kıvamlı köpük – Simya

İkisi üçüncü şahıs ile buluşuyorlar. Sonra Yuşa 17 yıl kadar geriye giderek “DOĞMAMIŞ oluyor”. Musa da 17 yaş geriye gitmiş oluyor.

Hızır mecbur değil çünkü o dilerse DEHR’de sabit bir yaşta kalır, dilerse NEHR’e iner, her insan gibi olur…

(DEHR=Tehir edilmiş zaman ve NEHR=Akan büyük ırmak.)

DEHR zamanın tehiri ve aynı zamanda neden-sonuç Arapça SEBEB TEHİR demektir ki, çok dikkat etmeliyiz.

Hızır TEHİR (Sonuç) kapsamında değildir. NEHR (Neden) kapsamında da olabilmektedir. Ama HOLOGRAMINI uzun zaman koruyamamaktadır.

Eyvah yine mi hologram demeyin. Çünkü çoğu insan bilir ki…

(Bu anlatıldığı için değil, bu yazacaklarım canlı görüp dokunanlardan nakildir)

Hızır ile tokalaşan onun sağ başparmağının elinden kopuk sanki havada durduğunu… Ve bir de gömleğinin hologramı altında karnı olmadığını bilir. Karnı belkemiğine dayalıdır. Ama bunu ona dokunan bilir. Tokalaşan da bilir…

Şaşırmanız gerekmiyor bu HIZIR’dır. Somut bir bedende iki organı Gerçek ve somut değildir. Soyuttur. Başparmağının eline bağlantı eklemi ile Karnı yoktur…

<> Sebebi ne hocam?

Onu ÖLÜMÜNE BİR TEK NEFES KALA DECCAL denen paralel evren yaratığı karnını aldı pençesiyle… ve bir de parmağını ısırdı. Hızır “Zamanın sonundan” geriye kaçtı. Ama son nefesinde karnını ve parmağını bırakarak.

Sevgideğer forumdaşlar bu söylediklerime saçmalık diye bakıyor olabilirsiniz ama unutmayınız ki Kur’an “Yukarıdan aşağı” da yazılıp meallendirilebiliyor.

Hologram ve Halüsinasyonlar (Halügram diyoruz biz).

<> Cerrahlar belki bir şey yapabilir o zaman?

Cerrahlar KIVAMLI KÖPÜĞÜ oluşturacaklardır.

Bu ne demek? Yani bir LASER hologramı görüntüsü oluşturuyorsunuz.

Bu ışık gösterisi aynı zamanda magnetiktir. Bir görüntü (Mide, parmak vb.) ya da ünlü bir ü-artist oluşturabiliyorsunuz.

Bu ışıklı ve magnetik ÜÇ boyutlu yapıya Mıknatıs akılarını nasıl ki demirtozlarıyla GÖRÜNÜR yapabiliyorsanız, eğer iyi resmedilmiş bir organı ya da heykel gibi bir resmi üç boyutlu olarak boşlukta gösterirseniz bu aynı zamanda bu mıknatıs benzeri çizgilere birer demirtozu eklenebileceği anlamına geliyor.

İşte bunun adlı kıvamlı köpüktür.

Laser hologramına yani heykele kıvamlı köpüğü püskürtünüz. Tutunamayanlar kayıp düşüp buharlaşacaklardır. Diğerleri ise magnetik çizgilere yapışacaktır.

Böylece bir  M A T R İ X  (Matrix=KALIP demektir) oluşmuş olacaktır. İşte bu geometrik kıvamlı köpüğe bir anlamda  K E H F  diyoruz.

Kıvamlı köpük bir topolojik geometriktir. Bu köpüğün yapısı da şudur: C6H1044O12.

Evet böyle bir şey REDOX olayını reddediyor sanki. Yani biri diğerinin iki katı valanslı olmalıydı. Ama değil. Bu nasıl bir ASİMETRİ ki meydan okuyor Kimyaya?

Ya bir de simya (Alşimi) var ya… Bunun için laboratuar kurmaya gerek yok. Bir harbi medyum bulunuz. Onun ağzından burnundan bir salgı (Perisperi) dışplazma (Ektoplazma) olarak dışarıda bir GÖRÜNMEZ VARLIK HOLOGRAMI bulur. (Bu genelde Cin denen enerji kalıplarıdır.)

Ruh çağırma dümenleriyle bunlar getirilebilir ve magnetik görünmez akılarına bir medyumdan KIVAMLI KÖPÜK dışarıya alarak onu görünür bir hale getirebilirsiniz.

Zaten Cinlerin de yaptığı da bu değil mi? Kendilerini bir HALÜ-gram olarak gösteriyorlar…

Kendilerinde KIVAMLI KÖPÜK olmadığı için Medyum (Anlamı aracı demek) denen CİNLENMİŞ’ten Sitoplazmasının bir metamorf dönüşümü olabilecek “KIVAMLI KÖPÜK” ödünç almaktan ibaret.

İşte bu kıvamlı köpüğün teknik+biyolojik+Hz. Hızır’ın olmayan karnı ve olmayan parmak bağlantısı var.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 09/11/2001 (018/03)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 018 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

018-03-kivamli-kopuk

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar