Kuran – Kod – 19 imtihanı – Cifir – Nurbaki – DNA – Zigzag

<> hocam ana rahime ruhun beşinci ayda düşmesi bunun 19 çarpı 5 ile eşittir. Kuranı Kerimde Rahim kelimesinin sayısı 95 ile bir bağlantısı olabilir mi?

Söylediğin AYNEN DOĞRU. Bunu Ahmet Deedat hesaplamıştı 1970’lerde… İlk ondan duymuştum.

<> Allah Razı olsun

Cümlemizden.

19 doğrudur, HAKKTIR ama Batın ve Batıl iki yönü vardır. Batındır, çünkü Kur’an aritmetiğidir. Batıldır çünkü FİTNE=İmtihandır. (Babilik ve Bahailik dinleri. Bizdeki temsilcisi de ahir zaman peygamberi Edip Yüksel) 19 bir İMTİHAN olarak getirilmiştir.

<> Dr Nurbaki ise 19 ile Yusuf suresindeki çeşitli şahıslara kişilik vererek insanın iç dünyasının projesini çiziyor, bu nasıl hocam?

Rahmetli arkadaşımdır. Ama bu konuda hiç benimle konuşmamıştı. O kitaplarını yazmadan önce günlerce hatta aylarca benimle sohbet eder ve malzeme pekiştirirdi. (Kitaplarındaki karadelikler, takyonlar, nötrinolar vb. hep benim naklettiklerimdir.) Ama bu konuyu konuşmamıştık.

Ona bir CİFİR çizmiştim ve 19 ile tersi olan 91 sayılarının birbirini nasıl tümlediğini göstermiştim.

<> Yani cifir, yani [Z]’nin konuları doğrultusunda?

Hayır, onunla konuştuğumuz daha ileri bir cifir idi.

Onun muazzam bir bilgi birikimi ve enerji fiziği uzmanlığı var.

<> Kitaplarını okumuştum, bir farklılık vardı zaten.

Ben sadece takyonları karadelikleri falan anlattım. Fark o bölümlerde. Zaten hemen anlıyorsunuz.

<> Hocam cifir, yani [Z]’nin siteye astığı konuları düzenli takip etsek, sorular da o yönde olsa

<Z> Evet, çizimler 20 gündür beklemede…

[Z] seni okudum: Çizimlere şimdi geçemeyiz. Çünkü daha önce “İKİNCİ ANA RAHMİ” olayını Tarık suresini incelemeliyiz ki, ÇİZİMİNİ yapalım. O konuları anlatmadan, deşifre etmeden çizime geçmenin bir anlamı yok.

Öte yandan ön çalışmalar gerekiyor:

Mesela FOSFATLAR demiştim. Bunun DNA’daki yatay katmanlarını falan, önceden yazı yapıp ya da tıb ile ilgili forumdaşlarımıza havale edip, sonra bu altyapıyla işe BALIKLAMA girebiliriz.

Orada koskoca bir BİYOLOJİ var. İkinci bir ana rahmini sadece biyoloji ile anlatabiliriz. Altyapının oluşturulması şart. Ya da ÖDEV vereceğiz… ;=)

<Z> Örneğin 2 günü düzenli, programlı olarak belli konulara ayırsak da 1 günü özel sorulara ayrısak daha düzenli olmaz mı?

<> severim ödevi

😉 Şu anlamda ödev: O çizimlerde matematiğin yepyeni dalları var.

<> Hocam sitedeki cifir grafiklerini hangi programla hazırladınız?

Grafiklerden [Z] sorumluydu. Ben sadece karalama defteri olarak elden gönderdim. (K.M.Allein yardımcısıyım ya, bizim işimiz posta ile değil. ;=)

<> :=)))

[Z], hangi programla yapıldı?

<Z> çok basit bir programla, söylemeye utanırım

Haniflik de basittir. Utanma!

<Z> MS Paint

<> tebrikler, eline sağlık

Benden de tebrikler. Zaten KMA yardımcısının yardımcısı oldu çıktı [Z].

<Z> 🙂

10SCE’den değil ama mr.cpp diyebiliriz.

Missisipi’ler “UÇUCU” fakat mistırcipipi’ler ise “YER KONTROL“dür. [Z] işte o güvenli inişi sağlayandır. Gemilerde güverte ve Makine dairesi gibi. Kaptan köşkü başka; onun herşeyi olan makinist başkadır…

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 28/12/2001 (038/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 038 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

038-04-kuran-19-fitnesi-edip-yuksel-haluk-nurbaki

Yorumlar