Zigzag – Tarihin yeniden yazılması – Gerçek Şehitler – Futuroloji – Mehdi – Cennet-üstü-cennet Sabıkun

Artık normaller yok PARANORMAL konuşacağız.

Masal desinler, dalga geçsinler… Fakat GELİBOLU’DAKİ BİR ALAY İNGİLİZ ASKERİNİ GÖTÜREN BULUT masal değildi. PARANORMAL bir “Allah’ın askerleri” fenomeniydi.

BİZLER ŞEHİDİZ.

Anlamı:

1. Eş Şehid=Allah’ın adı. Şahid olarak Allah yeter.

2. İnsan şahidleri=Şuheda

Ve yine bilmece gibi bir ayetti önceden sizlere: “Şehidler DİRİDİR, ÖLMEZLER, asıl ölü sizsiniz!” Şimdi biliyorsunuz ki HANİF ŞEHİD olur, 8 saat geçmeden, Allah’ın askeri olarak MEHDİ’nin yanında Ebu süfyan’ın karşısındadır.

Yaşayın ve görün! Eğer Hanif iseniz BUNU GÖRECEKSİNİZ.

<> inşallah

O gün beni hatırlayın ne kadar gelecekte olursanız olun! Ölünce toprak olmayacaksınız. Merak etmeyin. Allah’a, sonra ayetleri olan vaadlerine ve onların naçizane çevirmeni olan Hans arkadaşınıza güvenin. Ve yürekten inanın, Siz “İşaretli Asker”lersiniz. DİRİSİNİZ o gün.

Melekler diri değil mi? (Takyonlar) BEDENSİZ OLMAK=EKSİ BEDENE SAHİP OLMAK değil midir? Melekler neyse o gün siz de osunuz!

<> inşallah

<> Bİze öyle öğrettiniz

<> Siz bizi yıllar önce kitaplarınızla diriltmiştiniz…

Sizin adınız İŞARETLİ ALLAH’IN ASKERİ’dir ve işaretiniz, bir KARA SANCAK’tan ibarettir, bir de yeşil miğfer… “Yeşil başlıklılar” diye de biliyorlar sizi…

ÖLÜ olan herkes ve DİRİ OLAN sadece ŞEHİDLER’dir.

<> Öyle miyiz bilmiyorum ama Allah bizi razı olduğu yaklaştırdığı kullarından eder inşallah:)

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 25/01/2002 (051/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 051 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

051-09-sehit-canakkale-bulut

Yorumlar