Cifir – Kur’an – 19 sınavını kaybedenler – Kehf’in kolaylığı

İşte onlar salt RAKİM’e inanıp Kehf’in cahili olduklarından Tevbe suresinin son iki ayetini inkar ederek özel bir Kur’an daha yazdılar ki bunun adı 19 fitnesi (Sınavıdır).

Oysa gördünüz ki, Cifir ile ilgili çizimlerimde basit bir matematikten üç boyutlu geometri kurabiliyoruz. (RAKİM’den KEHF yaptım.) Ve onu her şeye teşmil edebiliyoruz.

Son derece BASİT değil mi?

Önce doğrusal olarak sonra iki boyutlu matriss olarak ve sonra da üç boyutlu MATRİX olarak matematiğin gizlediği şekilleri gösterdim.

Gerçekten ÇOK  b a s i t  değil mi?

Türev almadım. İki bilinmeyenli denklem çözmedim. BASİT (Ama asal sayılara dayalı)

ARŞ’IN DÖRT DİREĞİ’nden işe başladık, ta DNA sarmallarına geldik.

Sarmalların dönme eksenini A, G, C, T yapılarını, enine fosfat gruplarını, asal olan sayılarda cansız davranan virüslerin ne zaman canlı olabileceğini, Polarizlenmiş ışığın niye sol elli davrandığını (Şeker molekülleri açısından), Psikolojik genetiğe ait iki direk (ideoplazmik sarmallar)

ve daha anlatılacak milyon şey o basit 1-109 arasındaki belli başlı sayılardan çıkmadı mı?

ÇOK MU ZORDU?

<> zor olan bunları keşfetmek

Daha neler var neler? Simya (Alşimi) felsefe yumurtası, felsefe taşı ve mesela her rakamın bir psikolojik kodeksi var.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/02/2002 (055/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 055 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

055-09-cifir-dna-2-degil-4-sarmal

Yorumlar