Cifir – Kadın ve Erkek – 3 karanlık misalleri – Cinsellik – Kadınların ayrıcalığı

Rahim (Allah’ın adı) üreme görevi yanında erkeklerin yabancı olduğu bir takım bilinmedik duygular da vermiştir. Erkekte örneğin cinsellik yüzeyseldir, çabuk tahrik olur gibi.

Fakat kadında yine derindedir. Yüzeysel değildir ve üç merkezde biter. YANİ alınan hazzın dozu erkekte bir ise kadında üçtür.

Bilim yaptığımız için rahatlıkla söyleyebilirim.

Kadının sadece genital bölgede iki ayrı haz organı vardır. (Erkeğin sadece bir) Ve erkeğin beyindeki seks merkezi ile kadınınki aynı yerde değildir, farklıdırlar, birbirlerine ters (Eşleniktirler).

<> Hocam bu dersler okullarda ne zaman anlatılacak da biz bunları dinlerken ağzımız açık kalmayacak

Erkeğinkinde coşku yoktur. Erkekte çoşku olsaydı, konserlerde ağır takılmazlardı. Oysa o kollektif çılgınlık var ya, hani teen ager kızların çığlıklar attığını, ağladığını, bayıldığını görürsün. (Şarkıcının kim olduğu önemli değil, o konserde bir müzikal orgazm istemektedir.)

Ve zavallı erkek asla ve asla Üç katlı-yol orgazmı, hamilelik duygusunu, bekaret korkusunu, annelik içgüdüsünü, RAHİM olmayı hiç bilmeyecektir.

(Doğrusu bu bizim çok büyük bir eksikliğimiz. Hanımları candan kutlarım.)

<> harbiden de adi malmışız…

Diyorum ya erkek ucuzdur onun için.

<> Estrojeni kutlayalım profesör

<> kutlanacak bir şey yok bence bu onlara sorulmadan verilen bir şey

Herkes kendini yaşıyor. Herkes kendi cinsiyetinden memnundur. Kadın kadın olmaktan son derece gururludur.

<> peki erkek

Elbette. Biz şövalyeler değil miyiz? Bosna’da çarpışıp ölen. Yani Ferhat dağları deldi, mahvoldu. Şirin ise ipek yastığında gözyaşı döktü.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/02/2002 (055/18)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 055 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

055-18-kadin-seks-merkezleri

Yorumlar