Tarık suresi – Işıkhızına doğru hızlanınca – Cinler alemi – Gri hiçlik – Duble beden – Aura

Şimdi anlatacağım şey çok ilginç gelecek:

Eğer TARIK denen o araçla ışıkhızında giden biri (Bu kez bir insandan söz ediyoruz.) ışık hızına doğru hızlandığında önce elektron ailesini kateder (Cinleri görür), daha hızlandığında ise cinler (Enerji insanlar)

[] Kanalda selamlaşmalar

Işık hızına doğru hızlandığımızda o güne kadar farkedilmeyen bir oyuk dünyaya (Ki gök deniyor) gireriz. Oranın ahalisi ise o hızda hareket eden cinlerdir. (Bize ilk rastlayanlar, relativite nedeniyle boyu çok uzamış görünen Euphrates=İfritlerdir.)

<> Ohmerler?

 

Kızıl grup Ahmer. Bunlar bizden hızla uzaklaştıklarından kızıl görünürler.

(Misafirlerime iki dk. ayırmalıyım.)

Herneyse cinleri aşalım. Cinlerin ırkları hızlarıyla orantılıdır. (Daha önce anlatmıştım.) Periler (fairy, fairies) ise Ebyad=Beyaz grubundandır. Işık hızına ulaştığımızda onları da aşmış oluyoruz.

Ancak bu kez ilginç bir şey var: Gri bir hiçlikdeyiz. Biz madde (Cesedi) yitirmişiz. Ve kendimizi saydam-suptil-seyyal olarak görürüz.

Alında bir göz daha, gümüşkordon ise bize apendis ile bağlıdır sanki ve doğrudan göbek çukurumuzda algılanır. Kaburgaları görürüz ama altın renklidir. İçinde ise türkuvaz bir aura, belkemiğini görürüz: Altın renklidir.

[] Kanalda saldırı var galiba. Kaptan bir süre yazmadı

Ve yeniden konuya döndüm.

Çok özür diliyorum. Zaten misafir de var. Sabah da Orhaneli’ne yolcuyum. Derken… Ben Cuma günü şu altın ve gümüş renkli olan auramızı anlatacağım. inş.Allah.

<> Hayırlı geceler

<> Allah inşa hocam

Ben geronimooooo.

<> biz ominoreg!

Cuma günü 20.30 da unutmayalım.

<> İyi geceler hocam

İg. Allah’a emanet olun.

<> siz de

Şeytan bizimle çok uğraşacaktır. Biz Hanifiz. Şeytanın bize musallat olması Allah tarafından ne kadar çok sevildiğimize işarettir.

Allah ilmimizi artırsın.

<> amin

-sohbetin sonu-

Hans von Aiberg, 06/02/2002 (056/12)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 056 anasayfasına dön | sonraki CHAT’i (057) oku

056-12-isikhizina-dogru-cinler-alemi-duble

Yorumlar