Tarık suresi – Yaratılış – Kehf-Geometri – Double – Holografik beden – Üç karanlık – Wormhole – Uzak-Yakın birarada

Şimdi vücudumuzun “Holografik yapısına” yani madde ötesi (Ruh) görünümüne bir göz atalım;

Aura ile kuşatılmışız. Başımızda bilgelik olan aklın halkası (Hale) var.

Kirlian bedenimizde garip şeyler var:

Bedenin SUPTİL dublesi olan bir HOLOGRAM bedenimiz var. Onda Aynadaki gibi ters görüntü vardır. Yani SOL’daki kalbimiz orada SAĞDA görünen bir AURA kaynağıdır.

Apandisit (Apendice) barsağımız o suptil’de de vardır. Oysa diğer hiçbir barsak ötekinde yoktur. Apandisit sanki bize düğüm atmıştır. Ondan cenine giden bir kordon oluşuyor sanki…

ÜÇ KARANLIK içinde kordon yol alıyor. Ana rahmindeki üç karanlığın içinden taaaaaa Allah’ın katına doğru Berzah’a uzanan bir gümüş kordon var. Mesafeden bağımsız sonsuza dek uzayabiliyor.

(Karadelik-akdelik bitişiktir mesafe sıfırdır. Amaaaaa bu mesafeyi açarsanız uzuuuuuuun bir tünel çıkar. İşte o tünel GÜMÜŞ KORDON‘un ta kendisidir.)

Karadelik şekillerini hatırladınız mı?

<> evet

Örümcekağını andıran iki huninin dar yerinde (Berzah) karadelik çok uzak bir evrenle daha boğazlaşabiliyordu aradaki mesafe SIFIR idi. Ama uzayda aldığı yol ise inanılmaz uzunlukta bir tüneldi.

<> evet

Körbarsaktan başka bir şey daha var: Nohut büyüklüğündeki bir kemik: Omurganın son kemiği. Bu da inanılmaz bir biçimde Suptil dublemizde görünmektedir.

Bunların bir kısmı gümüşi, daha baskın olan ise Altuni (altın rengindedir).

<> Koksisk kemiği

Koksisk doğru…

Şimdi anlatacağım şey çok ilginç gelecek:

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 06/02/2002 (056/11)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 056 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

056-11-duble-beden-gumus-kordon-uzak-yakin

Yorumlar