Kehf suresi – Zaman türleri – Dehr – Osilasyonik zaman – Şeytan – Nötrino – Vesvese

CPT-2 impulsiftir. Osilasyoniktir. Elektrik akımı yani şebeke cereyanı gibi AC’dir, bir ileri bir geri akar. Bu zaman türüne sadece NÖTRİNOLAR uyarlar. Evrende başka hiç bir parçacık daha buna uyamaz. Nötrinolar aranılıp da bulunmayan ESİR(Ether)in ta kendisidir. Tamamen hayalettirler. Zamanda bir ileri sonra düzgün biçimde bir de geri akarlar.

Nötrino ve antinötrinoların sanıldığı gibi zamanları birbirlerine ters akmaz biri ileri diğeri geri gitmez. Her ikisi de BİR İLERİ-BİR GERİ akarlar. Düz gidene ANTİNÖTRİNO, zamanda geri dönene de NÖTRİNO denmektedir.

Yani zamanda ileri akan bir antinötrino, geriye çevrilen oku nedeniyle bu kez NÖTRİNO olur. Sonra yeniden Alternatif akım gibi yine zamanda ileri akar, sonra yine geri akar ve bu çok düzenlidir.

Bu yüzden nötrinoların ünlü “ESİR” olma ihtimalini Louis de Broglie %100 diye görmektedir.

Nötrinoları bir yerden daha tanıyoruz: Bilin bakalım nereden

?????

<> Şeytan ile bağlantılı olduğunu biliyordum…

<> Vesvese.

 

Evet. Şeytan cinler gibi eksi ve artı yüklü elektron ve pozitron olmayıp, yüksüz bir elektron gibi davrandığından, Nötrino rüzgarları olarak (Bu bilimsel ismidir) tanınır.

Nötrinolar tamamen hayalettir, maddeyle hiç etkileşmezler. Dünyanın ya da uzayın boydan boya içinden geçerler ötesinden çıkarlar. Madde onlara saydam davranır.

Madde ile tek etkileşimleri ise şudur:

Nötrino rüzgarı=VESVESE.

Şeytan zamanda bir ileri gidiyor yaşlanıyor (Antinötrino gibi) sonra öleceği yaşa geldiğinde düzenli olarak bu kez gelecekten geçmişe akıyor ve gençleşiyor.

Sonra belli bir notadan ya da yaştan (Şeytan, kıyamete kadar ölümsüz kılınmıştır, çünkü insanoğlundan intikam istemiş ve kendisine böyle bir ALTERNATİF AKIM gibi giden bir zaman verilmiştir.)

Böylece Şeytan iki uç arasında AC gibi gider-gelirken cinler ve insanlar ise DC (Direct Current, Doğru akım, redresörü bilenler bunu bilir) tipinde osilasyonsuz zamanda hep ileri (veya hep geri) giderler.

Buraya kadar anlaştık mı?

???

<> evet hocam

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 24/10/2001 (012/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 012 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

012-04-seytan-osilasyonik-zaman

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar