Messenger – Telepati – Geçmiş ile gelecek arasında irtibat kurmak – Cerenkov ışıması – Takyonlar

Şimdi Messenger’in bir UCU gelecekte bir ucu bizde (Uçlar=Neden ve sonuç uçları)

Geçmiş ve gelecek bir komprime yay gibi bükülebilir. Başı ve sonu birbirine düğümlenebilir. Böylece başlangıcın sonu=Sonun başlangıcı olabiliyor.

Normalde telepatler nedenden sonuca doğru yayın yaparlar. Ancak Zamanda geri gelen bir ÖZEL TELEPAT (Messenger) Sonuç ile başın birleştiği OL=ÖL noktasında bir adım geriye yayın yaparak iki istasyon arasında bağ kuruyor.

(Bunları YENİ BİLİM DALLARI programı gereği sunuyorum: Yazılanlar yeryüzü ve insanlık tarihinde ilk ve tektir!” Dikkatle inceleyiniz, DİKKATLE….)

Messenger şunu yapıyor demiştim: Gelecekteki (Bize göre doğmamış birinin) bir vericinin (Messenger) mesajını Messenger, gelecekteki birinin CERENKOV (Carrier Wave) taşıyıcı dalgasına bindirilmiş ve TAKYONLAŞTIRILMIŞ bir mesajı Geçmişteki birine TERSİNİR yoldan iletebiliyor Media (Tekili medium) görevi yapabiliyor.

Bunu şuna benzetebiliriz:

GELECEKTE KABİRDEKİ BEN Bir adım GERİDE bulunan DOĞMAMIŞ ve ANARAHMİNDEKİ BEN ile haberleşebiliyor.

Ben çürüdüğüm için o CENİN(Embrio) GELİŞİYOR. Zaten bizler böyle doğuyoruz. GELECEKTEKİ en yaşlı halimiz (ölüm) ile geçmişteki en GENÇ halimiz arasında bir Cerenkov ışımasıyla kendimizi biçimlendirip oluşturuyoruz.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 27/02/2002 (062/05)

Not: Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 062 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

062-05-messenger-gecmis-gelecek-haberlesmesi-telepati-cerenkov

Yorumlar