Süfyanilik – Hadis uydurmaları – Yahudi Buhari ve Müslim – Yahudilerden Araplara kadın düşmanlığı

<z> “Allah’tan başkasına secde edilmesi helal olsaydı, ilk önce kadının kocasına secde etmesi gerekirdi”, “Cehennem halkı bana gösterildi; çoğunluğu kadın idi”, “Kocanın vucudu irin ile kaplı dahi olsa ve karısı onu yalasa yine de kocasının hakkını yerine getiremez”

<z> “Namaz kılan birinin önünden eşek, kara köpek ve kadın geçerse namazı bozulur” “Es Sahih”, Buhari. Buhari’den “Hadis Eğlenceleri”

[Z] hadis nakletti ;))

Buhariyi Allah buharlaştırır İnşaallah… Cehennemde…

<> İnşa ALLAH

<> Bu komedyayı bizlere deşifre etttiğiniz için RABBıma şükür ve hamd olsun hocam. Emevi komedyası…

Amina’nın Meryem’e eşit olduğunu, Resulullah”ın babasını mirac’da müslüman ettiğini yazan o aşağılık BUHARİ ve MÜSLİM.

70 bin perde var her bir perde de 70 bin karanlıktan oluşuyor. Allah bu kadar perde arkasından Resulullah ile konuşuyor.

İyi de Buhari ve Müslim zındıkları bunu unutup bir de şöyle yazıyorlar: “Ettehıyyatü=ALLAH İLE DİZDİZE, dizlerimizi içiçe geçirerek konuştuk.”

 

<> kadın düşmanlığı araplara yahudilerden bulaşmış hocam

Evet, Yahudiler Havva’nın düşmanıdırlar. Hiç bir yahudi kadın Eva adını almaz. Yani yahudi kadınları bile Havva’ya düşmandırlar.

Tevrat masallarında ve Talmud’da Havva’nın Ademi yılan (Şeytan) ile yatarak aldattığı ve ondan bir ırkın doğduğu yazılıdır.

Filistin ırkıymış bu, Golyath(Calut)ın ırkı, Musa’nın öldürdüğü devin ırkı…

(Nefilimler ayrı, bunlar ise Allah’ın oğulları ile insan kızlarının çiftleşmesinden doğmuşlar mış mış mış…)

 

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 01/03/2002 (063/09)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 063 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

063-09-hadis-yahudi-ve-araplarin-kadin-dusmanligi

Yorumlar