Resmi bilim  ve Omnijective görüş – Futuroloji – WEMB sistemi ve değiştirilen tarih – İnsanlık düşmanı siyonizm – Değerlerimizin gasp edilmesi

Bize (Omnijective görüşe) sorarsan “Bilimin reddetmediği, tam tersine haber verdiği her şey doğada vardır ve günün birinde mutlaka bulunacaktır.” düsturuyla hareket ederiz.

<y> bu sistemde akademik eğitim olmaksızın bu nasıl mümkün olabilir?

<> [Y] dünyanın en büyük Bilim Adamı 1 saattir sana anlatıyor özel olarak, çok şanslısın.

<y> Bu akademik bilim mi????

Sistemin binlerce hastalığı var. Biz de zaten tek tek hastalığı düzeltmek yerine YENİDEN kurmaktan yanayız. Hiçbir hastalığı olmayan ve HERKESİN düzeni.

Komünist’in istediği bu Ütopik Cennet de bu olacak, Kapitalistin istediği de… Yani komünizm ve kapitalizm ilk kez bu düzen içinde ve ÜTOPİK olmaksızın gerçel ve gerçek olarak aynı zevki paylaşacaklar.

Marx bu düzeni bizlere “ZAMANDA GERİ GİDEREK“, KOMÜNİZM diye yutturdu. Oysa Mighty’nin WEMB düzeninin ta kendisiydi…

Köşeli yazılan W E M B harflerinden oluşan

WE

MB

‘yi birleştirerek GAMALI HAÇ YAPAN alçak da Hitler’in babası’dır. Wemb arması şimdi Gamalı Haç gibi duruyor. Yani biri çıkıp bu armaya “Naziler” diyebilir.

<> Şeytan bile akıl edemez bunları… 🙁

Karşı bağ kurnaz, bizim soylu ve yükselen değerlerimizi alıyor ve kullanıyor.

Adalet-Kardeşlik-Özgürlük vb. masonların değil; BİZİM sözcüklerimizdir, kutsaldır hem de… Ama gel gör ki, bu Masonik slogan olmuş. Kardeşlik (Uhuvvet) = Mason biraderliği, “Big Brother” Frere vb. haline getirilmiş.

Adler yerine vahşi Hitler getirilmiş. Parapsikoloji yerine Freudism psikolojisi ihdas edilmiş.

Yani o kutsal terimleri ve sloganları kullanmaya korkar olduk…

Bu arada saat 03.e geliyor. Yarın Maniac Monday sendromu var.

 

<> 🙂

<a> yezidin (rahibe kıyafeti) tesettüre nur30-31 inci ayetteki örtünme kelimesini isim olarak seçmesi gibi şeytanın bile akıl edemeyeceği şeytanlıklar

Evet [A] haklısın. Ne de olsa Kurayza’nın pici.

<a> ağzınıza sağlık hocam

Senin de [A]

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 03/03/2002 (064/30)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 064 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

064-30-tarihin-bozulmasi-wemb-yerine-nazi-adler-hiedler

Yorumlar