Yahudilerin dünyayı yönetmesi – Etnik temizlik – Musevi Karaim türkleri – Arapların kafirlikte ve münafıklıkta en şiddetli olmaları

Lafın tam burasında 15 dakika izin istiyorum… Eşim’i otobüs servisine bırakıp geleceğim.

[Candaş] Karnıbahar kavurma hazır mı? [Candaş] neredesiniz?

<> Buradayım. Hazırlanacak taze taze

<> Slm. Hayırlı geceler. Dr kanalda mı?

<> Kanalda. Birazdan geleceğini söyledi.

Yine Bekar kaldım. Hüngür, yani İki nokta üstüste bir tire ve shift basılı iki tane 8 işareti [ :-(( ]. Bir deneyin bakalım bir şey oluyor mu? Benim ruh halimi yansıtabilir.

<> :-((

Demek ki ben bazı iddiaların tersine biyonik siborg falan değilmişim, bayağı üzülürmüşüm. Üzüm üzüm üzülesi hans.

<> Biyonik siborg ne anlamda?

Yaw bir sitede benim için makine demir adam falan yazan Dr. lakaplı bir tarikat şeyhi var.

<> Kim hangi site?

Herşeyi boşverelim konumuz ne??????

Bir dakika telefon.

Yaw boşanmışım gibi millet telefonda bana “GEÇMİŞ OLSUN” diyor. Yani bir kere Yaren Berkay denen bir deyyus yüzünden boşanma lafı ettik ya millet korkuyor şimdi, ayrıldık falan sanıyorlar hanımla beni…

<> O adamın lafı 3 para etmez

Ankara’ya gitti hepsi bu… Bunun geçmiş olsunu olur mu? “Allah kavuştursun” falan der insan…

<> Allah en kısa sürede kavuştursun inşa-Allah

Yahoo messengerde idim. Kusura bakmayın, bayağı önemli gelişmeler varmış. Onlar bir yana önemsiz olanı bile öğrendim. Sinem BBG evinden Edi tarafından uzaklaştırılmış sevgilisi Volki’ye kavuşmuş.

<> Yaklaşan Orta Doğu savaşı gibi mi?

 

Yahudi kendi milletine acımaz.

<> Haklısınız

Yani o diskotekte bin Yahudi de olsa öldürtür. (Taşeronu da yine Araplar)

Artık çok iyi biliyorum ki, intihar fedaisi Araplar Allah’ın emrini yerine getirmiyor. (Allah intiharı emretmez)

<> İlginç senaryolar dönüyor profesör Mavi eşarplı lider kim olabilir sizce (Arapların bir kısmını arkasında birleştirecek lider)

Yine taşeron Yaser karşıtı Araplar.

<> Amaç İsrailin bölgede var olma sebebi ve dünya ideallerini ayakta tutmak ve propaganda malzemesi üretmek. Bir can verip bir fayda sağlamak

Yahudi birbuçuk milyon (Üçte ikisi Yahudi) olan İsrail’i BİLE gözden çıkarabilir. Asıl güç DİAFORA Yahudileri… Sadece ABD’de 27 milyon Yahudi yaşıyor. Öyle sanıldığı gibi bir buçuk milyon falan değil… Göstermelik İsrail dışında DÜNYA ve memesinden süt emilesi tüm Kralların yurtları onların HAS malı.

<> Zaten diasporanın çoğu siyasal ve parasal güç kartelleri Amerikada

<> Siyonist için çok Yahudi değil, nitelikli Yahudi önemlidir.

Evet… bu doğru.

<> Aynı 2 dünya savaşında yaptıkları gibi

Üç milyonu Karaim türkü olmak üzere.

<> Hocam şu önümüzdeki günlerde orta doğu ülkelerinin yarısını bir ittifak içine çekecek arap lideri kim oalbilir. Beşer Esat’ta bu özellik olamaz sanırım onu devirecek bir lider olabilir mi?

Ayetler, Arapların kıyamete kadar bir araya gelemeyeceklerini yazıyor.

“El Arabün Eşşedide KÜFREN ve  N İ F A K E N ….” diyor ayet Tevbe 97’de…

Evrendeki EN NİFAK (Münafık) İLLA Kİ  A R A P L A R  olduğuna göre ve bunların tümü YAHUDİ taşeronu olduğuna göre… Onlardan mavi türbanlı eşarplı asla çıkamaz. Araplar kıyamete kadar bir araya gelemeyecekler. 12’lir DOSEN düzeni içinde bile şimdiki Arap birliği gibi davranacaklar… Konferans Arapları…

<> Anladım

Sonra şer güçler (Geleceğin siyonistleri) yani Alois’ler hep kullanacaklar… Onlar kendilerine yardımcı olmaya çalışan biz Alias’ları bile sırtından vuracaklar…

<> Zaten benim kastettiğim bu yüzyılın Saddam ve 1000ladinden sonraki yeni küçük arap deccali

Arapların servet avcısı tüm şeyhleri, melikleri, emirleri, sultanları, hepsi birer Deccal… Ye babam ye… Petrolün 25 yıllık ömrü kaldı… Efendileri Yahudiler onları terk edecektir.

<> Allah onların 2 yakasını biraraya getirmez

Lityum ion pillerinden sudan ve soğuk fisyon ile optik karadelik ve plazma enerjilerinden itibaren, bu çöl kuşlarının işi bitmiştir.

Tabii ehli saltanat, İran şahı gibi hemen İngiltere/AB ve ABD’ye kaçar ve temelli orada yer içerler… Ya Arap halkı olan tebaları? Petrol değersiz. (İşin tuhafı yapay petrol de o zamanlarda bulunacak.)

Petrol yoksa Birleşik Arap emirlikleri mi var? Petrol doları/dinarı mı var? Paraları Yugo dinarı kadar para etmeyecektir. Değersiz ve yeniden çöle dönüş ya da mesela İstanbul’a filan göç… Yalova’ya, Kireçburnu ve Sarıyer’e yerleşirler artık…

Yoruldunuz mu konu mu arıyoruz? Yoksa “Kimtamkeş de ne?” mi?

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 02/12/2001 (028/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 028 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

028-08-hitler-karaim

Bunları da sevebilirsiniz

Yorumlar