Futuroloji – Gelecek – Mehdi – Sayılar – Cifir – Simya – Felsefe taşı – Arıya vahyedilmesi – Notalar

<> Asrın kalan bölümü Mehdi zamanı mı?

 

Mehdi Stephen Hawking’in “ÖLÜŞÜNDEN” 309 yıl sonra gelecektir. Bunun ayrıntısına girmeyelim. Ha-vet’te kalsın.

<> Asrı saadetten artan 47 yılı kastetmiştim. (Mehdi Asrının süresi olarak.)

 

AŞR >>> 10, ASR >>> 100 demekti ya, Asrın Saadet bölümü >>> 53 yıl. (23 yılı Resulullah dönemi, kalanı 4 halife.) Onun adı Andolsun asra. Kalan 47 yıl ise >>> İnsan >>> Yezidler HUSR(anda) biçiminde şifrelenmiş…

<> Allah, Mukaddim ve Muahhir’dir. Elbette Haniflere Mukaddim (istediğini öne getiren öne alan), Süfyanilere Muahhir (geri bırakan).

Evet. Aynen.

<> Hocam az yukarıda arıya vahyedildiğinden bahsetmiştiniz. ARI’ya vahy etmekten mana nedir, neye işaret ediyor? Bildiğimiz vahyden farkı ne?

[Z] bize ÇİZİMLER yayınlayacak… Orada altıgen bir “SİMYA TAŞI/Felsefe yumurtası şeması” bulacaksın. Onun üzerine o KRİSTAL üzerine konuşabiliriz VAHY’in ne olduğunu… İki-üç gün sabır ile [Z] bunu bize iletecektir eminim… Herkes görecek, benim yazıcım ve scannerim yok. Bu yüzden topu Webmaster, Webservant ve Submitterlere atıyorum.

<Z> Çizebildiklerimi çizerim en kötü ihtimalle scan edip aynen koyarız.

<> Çizimleriniz scan halinde elime ulaşırsa, photoshop uzmanı olarak, ayrıca flash da biliyorum, en güzel şekilde hazırlayabilirim.

Bu çizimler sana ulaşabilir elbette. Biz aynı taraftanız. Ama yurtdışında mısın, yoksa buradan mısın? Üyelerimizin tam yarısı yurtdışından. (Haber grubunu kastediyorum)

<> Türkiye.

Tamam o zaman sana hemen ulaştırabiliriz. İşte bunu bekliyordum şimdi oldu..

Gitar çalabiliyor musun?

<> Telli çalgılara daha el atmadım. 🙂

Eğer gitar çalabilseydin, sana o çizimlerde gitar sapını da gösterebilecektim. Onun için sordum.

Arş 7 kat 7 nota. Arada üç tabaka bir istiva ve en altta ise Levhi Mahfuz (Zigzag Arş’ı). 12 nota ve dizilişi aynen perdeli gitar gibi.

<> Evet gözümün önüne geldi

Eline geçecek inş. [Z] ile irtibat tamam o halde…

<> Ok.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 07/12/2001 (030/08)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 030 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

030-08-cifir-7-katman-3-tabaka

Yorumlar