Apaçık ve detaylı Kur’an – Paranormal olaylarla dolu Kur’an – Kur’an asla şaka değildir

<> Search yapamıyorum bağlantım çok kötü

O zaman ben söyleyeyim. Search’ü sizlerin MUTMAİN olması için istedim. Yani ATLANTİS masalı anlatmadığımı göstermek için…

Biliyorsunuz ki Kur’an’ın tamamı inanılmaz şeylerle dolu. Tüm Hayvanlarla konuşan Süleyman; Kendine uçak yapan Süleyman ve Davut; Denizi yaran Musa; Suda yaşayan Yunus; Güzelliği yüzünden ellerini bıçakla doğrayan kadınların kilitlendiği YUSUF.

Yani Kur’an’a dikkat ediniz ki, tam bir SCİENCE FİCTİON (Sci-Fi).

Onun için Kur’an’a İNANIYORSAK bu olağanüstülüklere de inanacağız. Kur’an’ın kendisi zaten olağanüstü. (“Mucize olarak kur’an yeter” ayetini anımsayınız)

<> Saydıklarınızın hepsi açık geçiyor Kuranda.. Fakat Yunusun bu özelliğini ilk sizden duyuyoruz

Hayır bunlara şaşırmayın!

Annesiz babasız doğan üstelik cennet diye bir başka evrende yaşayan Adem’e; Babasız doğan İsa’ya; İnanılmaz bir sabır gösteren Eyyub’a; Okuma-yazma dahil konuşmayı ve bildiğiniz herşeyi icat eden İdris’in ölümsüzlüğüne; İbrahim’in ALLAH DOSTU, Allah’ın YEGANE, BİRİCİK dostu olduğuna; Hızır’ın Belkıs’ın tahtını getirdiğine (Anında görüntü); Zülkarneyn’in koskoca Yecüc-Mecüc istilasını ertelediğine; Hiçbir duası kabul olmayan ve hayatında yaptığı ilk ve son tek bedduası yüzünden TUFAN yağdıran NUH‘un öyküsü… Her hayvandan BİR ÇİFT… Hem de kendi kendilerine geliyor ve gemiye giriyorlar… Aslan yanında zürafa, kedi fareye binmesi için yardım ediyor.

Bunları sakın ve sakın birer FANTAZİ kabul etmeyiniz. KUR’AN BUDUR arkadaşlar. Ve o kitap o mübarek dostumuz Kur’an

Asla

bir

Ş A K A

söz

eğlence

ve hadis gibi iftira değildir.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 11/01/2002 (044/06)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 044 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

044-06-kuran-paranormal-dolu

Yorumlar