Yaratılış – Tüneller – Sur borusu Horn hole – Allah insana şahdamarından daha yakındır – Allahın ipi  

Tüm CORN HOLLER (CORN=KARN=BOYNUZ) ise bir üst TÜNELDE SONA ERERLER. Sona ermek şudur:

İki boynuz (Corn) birbiriyle dar noktada birleşirler. (En dar noktaya BERZAH=BOĞAZ denir.) Ama SONUNCU ve ANA tünel tek başına bir BOYNUZ’dur, karşılığı yoktur, tekildir. Dolayısıyla YUTAN bir karşı kutbu yok.

Tersine sadece kusan (Saçan, emisyon eden, üfleyen) bir TEKİL statüsü var. Onun adı (Tüm super-hyper uzayları kapsadığından) HORN HOLE’dur.

Corn Hole’lerin tamamı bir tek HORN HOLE’da biterler. Onun Kur’an’daki adı NEFHİ SUR’dur. Tüm ruhlar bu TÜNELİN içinde yer alır.

Biz bu İÇ TÜNELDEN ana rahmine üflendik. (Orada idik, orası Kalu bela) Ölünce hesap defteriyle yine oraya gideceğiz.

Henüz doğmamış ve ölmüş tüm BİLİNÇLER oradadır. Onun en dar yeri (Berzah) bizi bırakmamaktadır. Darlığından değil,

1. Tekil oluşundan

2. Hep emisyon ettiğinden (Üflendiğinden yutmadığından) Tekrar dünyaya kaçmak, dönmek, reenkarnasyon mümkün değil.

BERZAH onları engeller ve yeniden dünyaya üflenemezler. (Ariter/Atar damar hep atar, TOPLAR değildir. Ya da Toplar damar atar damar değildir. YÖNLERİ farklıdır.)

O en dar yer ise İSRAFİL’İN AĞZIDIR. Bir sesten ibarettir. Basit bir ses, bir cep telefonunun bir tuşuna bastığında çıkan ses kadar bir ses. Ama evrenin öztitreşimini yakalayıp evreni bir kristal akvaryum gibi parçalayan bir ses. (Soprano örneğini anlatmıştım.)

HORN HOLE bizim Allah’a söz verdiğimiz İÇ TÜNEL. ALLAH ORADA tecelli etti biz GÖZÜMÜZLE ŞAHİT OLDUK. (Eşhedü enla ilahe illallah)

Sonra bizi Horn Hole’dan Corn Hole’a (Dünya seması) oradan ÜÇ KARANLIĞA Ana rahmindeki karadeliğe üfledi. Kozada kaldık. Bir gün Akdelik açıldı ve IŞIĞI gördük. Bu doğumdur.

Horn Hole, Corn Hole ve tüm Hole’ların sonucu şudur= Hablilverid ve Hablillahi.

Hablilverid (Şahdamarı) tünelin DIŞ YÜZEYİ’dir. Allah ise bize şahdamarımızdan yakındır. (İçindedir)

<> 39/6. Allah sizi bir tek nefisten (adem’den) yarattı, sonra ondan da eşini yarattı. Sizin için hayvanlardan sekiz eş meydana getirdi. Sizi de annelerinizin karınlarında üç katlı karanlık içinde çeşitli safhalardan geçirerek yaratıyor. İşte bu yaratıcı, Rabbiniz Allah’tır. Mülk O’nundur. Ondan başa tanrı yoktuk. Öyleyken nasıl oluyor da (O’na kulluktan) çevriliyorsunuz?

Evet. Ayet için teşekkürler.

Bizdeki tünelin İÇİNDE ALLAH var. Allah Aortunuzun içinde. Ve siz Allah’ın içinde…

<> Mecazi olarak mı demek istiyorsunuz?

Hayır TAMAMEN GERÇEK VE BİLİMSEL. Bizler kalbimize şu kadar cm uzağız. Allah bize ondan da yakın.

<> 50-Kaf/16: Andolsun, insanı biz yarattık ve nefsinin kendisine fısıldadıklarını biliriz ve biz ona şah damarından daha yakınız.

Yine Teşekkür.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 18/01/2002 (047/04)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 047 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

047-04-hornhole

Yorumlar