Yahudilerin alemlere üstün kılınması – Üstün olanın akıbeti – Yahudilerin üç felaketi – Kur’an’da Arzı Mev’ud – Siyonizm – Yahudi Hitlerin Karaim türkleri soykırımı 

Üstün olan HATA YAPARSA  L A N E T L İ D İ R .

Hata yaparsa 40 yıl çöllerde sürgün bırakır Allah! Hata yaparsa üç felaket geleceğini söylüyor Allah (Alohim, Rab, Ya Hüwe). Üstün ırk hata yaparsa kurtuluşu yok gibidir.

<Spider> ya şimdiki zaman İsraele bakışınız nedir o topraklardaki varlığı bir devlet kurabilmesi Kuranda yahudilerin asla devlet kuramayacakları yazılı deniyor?

Hayır, Arzı Mev’ud Kur’anda vardır ve var olduğu için 1948 İsrael kuruldu.

<> 2-Bakara/89: Yanlarındakini (Tevrat’ı) tasdik etmek üzere onlara Allah tarafından bir kitap (Kur’an) gelince; önceden inkar edenlere karşı yardım isteyip dururlarken o tanıdıkları kendilerine gelince tuttular onu inkar ettiler. Artık Allah’ın laneti kafirlerin boynuna olsun!

<> 4-Nisa/46: O yahudi olanlardan kimileri kelimelerin yerlerini değiştirip, dillerini eğip bükerek, dine dokunarak “Dinledik, isyan ettik.”, “Dinle dinlenilmez olsaydın.” ve “Bizi güt.” diyorlar. Böyle diyeceklerine “Dinledik, itaat ettik.”, “Dinle ve bizi gözet.” deselerdi elbette haklarında daha hayırlı ve daha dürüst olurdu. Fakat inkarları yüzünden Allah kendilerini lanetlemiştir. Onun için pek azı dışında imana gelmezler.

Evet o pek azından birinin de Spider olmasını isterim hem de yürekten.

<Spider> ya İsrael’in geleceği Kuranda geleceği ile ilgili bir işaret ayet var mı?

Evet var, Siyonizm sayesinde dünya ekonomi imparatorluğu kuracaklarını tüm devletlerin parlamentolarını ve cumhur başkanlarını ellerine geçireceklerini tüm dünya ekonomisinin tamamını yöneteceklerini yazıyor Kur’an.

Olay bu işimize gelse de gelmese de “Ben İzraeli” en üstün ırktır. Hata yaptı mı da lanetlenir tam şeytan gibi… Hata yapmamalı.

<> Yahudiler dünyanın en uyanık milleti

<Spider> yahudiler uyanık millet <<< o kadar uyanığız ki son bin yıldır soyumuz her yüzyılda %50 katlediliyor ve gelen tehlikeyi göremiyoruz

Talmud şöyle yazar, “Kralların memelerinden emmek için, yahudi yahudiyi gözden çıkarabilir.”

Alois Hiedler’in oğlu öyle yaptı: 4,5 milyon Karaim türkünü (Musevi Hazerler) fırınlarda yaktı. (Arthur Koestler=Yahudi tarihçisi)

<Spider> Adolf bir kasaptır ve yahudi filan da değildir, Avusturya’lı iki dönek tarihcinin satırlarını kabul etmiyorum

Beş milyona yakın Karaim türkü fırınlara gönderilirken, gerçek museviler ise trenle İsviçre’ye kaçırılıyordu. Hem de Naziler ücret karşılığında kaçırıyorlardı. (Koestler) Ve Alois Hiedler de bir Yahudiydi.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 20/01/2002 (048/16)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 048 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

048-16-israilogullarinin-ustunlugu-hitler-koestler

Yorumlar