Yahudilerin alemlere üstün kılınması – Siyonizm – Yahudi Hitlerin Karaim türkleri soykırımı – Futuroloji

Alois Hiedler’in oğlu öyle yaptı: 4,5 milyon Karaim türkünü (Musevi Hazerler) fırınlarda yaktı. (Arthur Koestler=Yahudi tarihçisi)

<Spider> Adolf bir kasaptır ve yahudi filan da değildir, Avusturya’lı iki dönek tarihcinin satırlarını kabul etmiyorum

Beş milyona yakın Karaim türkü fırınlara gönderilirken, gerçek museviler ise trenle İsviçre’ye kaçırılıyordu. Hem de Naziler ücret karşılığında kaçırıyorlardı. (Koestler) Ve Alois Hiedler de bir Yahudiydi.

<Spider> yanan yahudilerin yerine Türkleri koymak gerçekten bir zeka ürünü bence evet yahudilerden başka yakılan başka kavimden insanlar vardır belki ama bunların sayısı milyonla ifade etmek Adolfe bile fazla olur

<> Onlar TÜRK YAHUDİLERDENDİ!!!

 

Arthur Koestler bir Yahudi tarihçisi ve safkan Yahudidir. Kitabında şöyle diyor:

“Bir Yahudi=Musevidir. Hiç bir başka ırk Musevi olamaz ve oldurulmamalıdır. Bunun için böyle musevi toplulukları yoketmek tevrat emridir. Alois Hiedler’in oğlu bunu yapmıştır.” diyor ve onaylıyor.

Alois Hiedler de safkan Yahudidir. Oğlu Hitler’in bir kere olsun kiliseye gittiği görülmemiştir. Hristiyan bile değildi. Bugün bile Braunau am İnn kasabasına git, sadece Musevi mezarlığı vardır. Halkı hakkında sana mezarlık fikir verir. Üç-beş katolik ise, bahçelerde gömülü.

<> http://www.kirjasto.sci.fi/koestler.htm Arthur Koesler hakkında bilgi almak isteyenler bakablilirler.

<Spider> Adolf’u yahudi kahramanı yaptınız

Ben değil Yahudi tarihçileri onlar kahraman yaptı. Ben nasıl ki Kur’an sizi “En üstün ırk kabul ediyorsa”, bu doğru bir kaynaksa Yahudi tarihçilerin de kendi itirafları benim için ayet kadar doğrudur.

Ben Hitler’i kahraman yapmadım ve babası Alois’i de ben Yahudi yapmadım. Kendisi safkan yahudi. Oğlu niye olmasın? Alois Hiedler ve oğlu Adel-Olaf Hiedler birer yahudidir.

Ama bir de karşılığında Alias Adler var ki, Onda yahudi kanının zerresi yoktur. Onun adı Mighty’dir. Fakat Mighty yine Yahudi bir peygamber’e tabidir. Messiah İsa’ya. Görevini ona devredecektir. Messiah işbaşına geçecek ve ilk işi LANETİ İLAHİ’YE uğramış Siyonizmi KANLI biçimde yok edecektir.

Yani bir Yahudi, yahudileri yok edecektir. Bu da üçüncü ve son katliam olacaktır. Kur’an siyonistlerin katledileceğini söylüyor.

<Spider> umarım bu yokoluş kısa bir zaman diliminde olmaz yaşamak istiyorum en azından bir 50 yıl daha

 

300 yıl daha yaşayabileceğini söylüyor Kur’an.

<Spider> bu katliamı filme çekip dünyaya satamayacak olmamız bir yahudi olarak daha üzücü tabiki :-)) (şakaydı)

<> sen siyonist misin spider?

Olmazsa hahamlarca aforoz edilir, yahudi soykütüğünden silinir. Haham Rab’dır ve Aforoz hakkı vardır.

<Spider> ben afaroz ederim kimse beni afaroz edemez

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 20/01/2002 (048/17)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 048 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

048-17-hitler-koestler-karaimler

Yorumlar