Tefekkür – Zigzag – Millennium – Dabbetin görevi – Paranormal

Bir daha söylüyorum ve yalvarıyorum. Bir daha yalvarıyorum. Kur’an’a KİTAP gözüyle bakmayın. ARKADAŞ gözüyle bakınız. (Zaten öyle, görseydik.)

Yalvarıyorum onu her yerde VE TEFEKKÜR ETMEK ÜZERE okuyunuz. (Bunun adı Hamd ve Zikirdir.) Her zamanda okuyunuz. Yanüstü, sırtüstü, yüzüstü ya da rahatınıza gelen biçimde. Nasıl olursa olsun, isterseniz Amuda kalkın, AMA KUR’AN’I OKUYUN.

<D> Hocam bu arada meallere tereddütle bakmak (benim için en azından) bu tefekkür lezzetini azaltıyor.

[D] zaten BEN TEFEKKÜR TETİKLEYİCİSİ olarak buradayım! Yani doğru olan tefekküre yönlendirmek için buradayım.

<> inş

Ve artık MEALİ BİZLER yani KHANİFFİAN MEAN Hanif Meal oluşturacağız Allah İnşa…

Artık Milenium başlatılmıştır. Biz başlatmadık. Mesela Hızır Sorumlu. Onun tabi Olduğu Rabbim başlattı. Başlatmasalardı???? Ben emir kuluyum. BAŞLATILMIŞ olana katılımcıyım. BEN BAŞLATMADIM.

Benden lider olursa, Marslıdan da Cumhurbaşkanı olur. Ben lider değilim. Ben başlatmadım. Ben başlatılmış olan üzerinde konuşuyorum sadece…

ALLAH başlattı. Benim suçum yok! Ben Allah’ın basit bir kuluyum. Allah’ın başlattığını görmemezlikten gelemezdim.

Millenium/Miladium bunun için ilan edildi. Ben ilan etmedim, ben uydurmadım, benim zannım, halüsinasyonum falan değil bunlar.

Milat başladı. Yazdığım her satır (Geleceğe yön verecek her satır) çok anormal değil!

Jules Verne de bize yığınla ROMAN yazmadı mı? Nautilus, Aya Seyahat. Bu romanlar “Geleceği biçimlendirmedi mi?”. İlk denizaltı böyle yapıldı. Ay’a giden Apollo aracını kaldıran Satürn roketi ile Jules Verne’ninki arasında sadece 75cm. oynuyor. İki roket de birbirinin aynısı.

[] http://tr.wikipedia.org/wiki/Ay’a_Seyahat

Benimki de böyle bir şey işte… Bu satırlar gelecekte bir şeyler.

<> Dostlar yüksek müsadenizle kaçıyorum. Selam ves selam hepinize

Selam. Yarın görüşelim. Chat var. Yarın Chat yapıyoruz. Pazar günü de… Duyuralım lütfen. Çünkü şu an bilgisayar benim değil ve 35 dakika sonra vardiya’ya teslim etmek zorundayım. Yarını  T A R I K  olarak noktalarız. Bugün evimde değilim. (Benim bilgisayar ıslanmış bulunuyor.)

<> Hocam sizi de geç bıraktık.

Hayır ben geç kalmadım. Bana kalsaydı 04.e kadar chat yapardım, ama bilgisayar benim değil. 01’de vardiya ile gelecek kişiye teslim edip kalkacağım,. Yarım saatimiz var.

-devam edecek-

Hans von Aiberg, 31/01/2002 (053/14)

Not-1: <> ile başlayan satırlar sayın Aiberge ait değildir, sohbet/chat esnasında onunla konuşan diğer kişilere aittir. [] ile başlayan satırlar ve [  ] arasındaki kesimler yine sayın Aiberg’e ait değildir, sohbete sonradan eklenmiştir.

Not-2: Eski sohbetlerde işlenen bazı gündem konularının yıllar sonra değişmiş olabileceği ihtimalini gözönünde bulundurmak gerekebilir. Sohbeti okurken karşılaşacağınız her türlü sorunu/hatayı vb. info@aiberg.com adresine bildirebilirsiniz.


önceki bölümü oku | 053 anasayfasına dön | sonraki bölümü oku

053-14-paranormal-millennium-jules-verne

Yorumlar